Parduotuve Planuok Pati

Sparnuotos krikštynos arba paukščiukų šventė

Sparnuotos krikštynos arba paukščiukų šventė pav.#707 Sparnuotos krikštynos arba paukščiukų šventė pav.#708 Sparnuotos krikštynos arba paukščiukų šventė pav.#709 Sparnuotos krikštynos arba paukščiukų šventė pav.#710 Sparnuotos krikštynos arba paukščiukų šventė pav.#711 Sparnuotos krikštynos arba paukščiukų šventė pav.#712 Sparnuotos krikštynos arba paukščiukų šventė pav.#713 Sparnuotos krikštynos arba paukščiukų šventė pav.#714 Sparnuotos krikštynos arba paukščiukų šventė pav.#715 Sparnuotos krikštynos arba paukščiukų šventė pav.#716 Sparnuotos krikštynos arba paukščiukų šventė pav.#717

Kodėl nesurengus krikštynų, kurių tema - paukščiukai, balandžiai. Juk per krikštą šventoji dvasia nusileidžia balandžio pavidalu. Taigi, svečiams galite padovanoti paukščiukų seges, kad taip būtų visi pažymėti bei turėtų kažką atminimui. O gal rasite paukščiukų formos čiulpinukų. Tai irgi gali būti puikus ir skanus svečių paženklinimas. Arba galite duoti po balionėlį, ant kurio užklijuokite iš popieriaus iškirptą paukščiuką (kirpti reiktų iš plonyčio popieriaus, geriausiai iš popierinės servetėlės).

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Dekoruokite šventės aplinką: padarykite smeigtukų į sumuštinius ar keksiukus su paukštukais (kaip pasidaryti smeigtukus rasite čia). Pasigaminkite girliandų iš paukštukų. Padarykite stalo korteles paukštuko formos ir įsmeikite jas į obuolį, persiką ar kitą vaisių. Derinkite paukštukus ir pom poms dekoracijas (jas galite pasigaminti pati). Jei planuojate svečiams išsiųsti pakvietimus į krikštynas, juos taip pat dekoruokite paukštukais.

Pasiruoškite linksmesnių didelių paukštukų, priklijuotų ant medinių iešmelių linksmai fotosesijai (gaminti reiktų panašiai kaip čia).

Pasinaudokite mūsų siūlomais paukščiukų trafaretais. Juos reik išsisaugoti, įkelti į word dokumentą bei pasididinti ar susimažinti iki norimo dydžio. Taip pat galite paieškoti google vaizduose įvedusi žodžius "bird template".

Sėkmės ir kūrybinio įkvėpimo!

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >