Parduotuve

Stalo išpirkimas su sertifikatu

Svočia:

Sveiki gerbiamieji. Mes daug keliavom, išalkom, sušalom, norim ir prie stalo susėsti.......Gal kartu susiglaustumėme? Mūsų ne tiek jau daug, jūsų irgi ne galybė..... Jūs pasislinkit į šonus, o mes atsisėsim per vidurį – tada ir su vienais, ir su kitais galėsim bendrauti..... O ką Jūs čia švenčiate?

 Piršlys:

Tai kad jaunieji kažkokie netikri atrodo.... Jaunoji ūsus pamiršo nusiskust ir balselį pasiploninti reikėtų.... Jaunikis ar steroidų prisivalgęs ar aplamai vyriško organo neturi, nes ko tai ta krūtinė labai atsikišus..... O kur Jūsų piršlys?......Šiais EU laikais viskas turi būti sertifikuota ISO standartais. Jei Jūsų piršlys tikrai tikras tai prašom parodyti jo sertifikatą.

 Svočia:

Va mes sertifikatus visus turime.

 Rodomas sertifikatas, skaitomas tekstas.

 Piršlys:

Žinot gerbiamieji, mes atvykom nuo Kauno pusės, o pas mus ten reikalai tvarkomi greitai (žinot daktarai ...). Tuoj skambinu saviškiams berniukams, kad prilėktų pora ekipažų ir bus jums tada ...

 Svočia:

Palauk piršleli, mūsų pulkas gi turtingas, o už pinigus šiais laikais žmonės viską parduos. Tad nusiperkam tą stalą ir viskas.

Siūloma valgomi pinigai.

Svočia:

Matom, kad gražiuoju jūs to stalo neužleisit, tad siūlom susitarti. Štai mūsų kotraktas.

Piršlys skaito kontraktą. Piršlienė krauna daiktus.

 

Būk pirma pakomentavusi

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >
function mustAdd(articleId) { $.ajax({ url: '/planai/plano_scenarijus_prideti_straipsni/1/' + articleId, method: 'GET', success: function(result){ opener.PLAN_SCENARIO.refresh(); var data = jQuery.parseJSON(result); window.location.replace(data.redirect); } }); } function maybeAdd(articleId) { $.ajax({ url: '/planai/plano_scenarijus_prideti_straipsni/2/' + articleId, method: 'GET', success: function(result){ opener.PLAN_SCENARIO.refresh(); var data = jQuery.parseJSON(result); window.location.replace(data.redirect); } }); }