Parduotuve Planuok Pati

Stalo kortelės - drugeliai

Stalo kortelės - drugeliai pav.#2700 Stalo kortelės - drugeliai pav.#2701 Stalo kortelės - drugeliai pav.#2702 Stalo kortelės - drugeliai pav.#2703 Stalo kortelės - drugeliai pav.#2704 Stalo kortelės - drugeliai pav.#2705 Stalo kortelės - drugeliai pav.#2706

Šios stalo kortelės bus ne tik dailia dekoracija, bet ir padės svečiams nepasiklysti sėdant prie vaišių stalo. Jei jūsų šventės tema ne drugeliai, galite priklijuoti bet kurį kitą paveikslėlį (angeliukus, saulytes ir panašiai). Jums reikės:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

  • storesnio spalvoto popieriaus, atitinkančio Jūsų šventės spalvas;
  • klijų;
  • kortelių su svečių vardais;
  • dailios juostelės.

Atsispausdinkite drugelius (įvairiausių jų trafaretų rasite internete įvedę į google paveikslėlius raktažodį "printable butterfly"). Išsikirpkite juos. Kompiuteryje susirašykite svečių vardus pasirinkusi gražesnį šriftą. Akreipkite dėmesį, kad Jūsų pasirinktas šriftas turėtų lietuviškas raides. Atsispausdinkite ir susikarpykite korteles su vardais. Dabar belieka susiklijuoti norimo dydžio kortelių stovelius kaip parodyta paveikslėlyje. Prie jų priklijuokite drugelius, papuoškite stovelį kaspinėliu bei priklijuokite vardo kortelę. Kad visos kortelės atrodytų vienodai, prieš klijuojant dekoro elementus pasižymėkite pieštuku vietas, kur klijuosite.

Šaltinis: www.livemaster.ru.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >