Parduotuve Planuok Pati

Stalo valdžios išrinkimas su prizais

Piršlienė:

Kadangi šiandieną jūsų čia labai daug, o mes su piršleliu tik du, todėl būtinai reikia išrinkti mūsų vakaro pagalbininkus.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Piršlys:

Visų pirma, mums reikės komendantų, kad būtų, kas prižiūri stalą, pasirūpina svečiais, kad visiems būtų įpilta ir visada ant stalo būtų, ko pilti. Jais skiriame ....

Piršlienė:

Prašome įsisegti darbo pažymėjimus, kad niekas negalvotų, jog čia tik šiaip pareigos. Švilpukas paraginti, miegantį pažadinti. Kibiriukas taros korkiukams rinkti, ryt ryte suskaičiuosime jų kiekį ir apdovanosime geriausiai dirbusį komendantą.

Piršlys:

Kad šventėje vyrautų tvarka, draugystė ir nekiltų kivirčų, mums reikės policininko. Juo bus ........................... . Štai darbo pažymėjimas, kepurė, kad visi iš tolo matytų ir pažintų. Na, ir žinoma, koks policininkas be banano.

Piršlienė:

Šioje šventėje būtinai reikia ir medicinos darbuotojos, kad svečiai turėtų į ką kreiptis sunegalavus. Darbo pažymėjimas, apranga, kad visi pažintų, ir be abejo, mineralinis vanduo troškuliui numalšinti ir citramonas nuo galvos skausmo.

Piršlys:

Reikia ir gaisrininko, jei kartais gaisras įsižiebtų, kad būtų, kas jį užgesina. Darbo pažymėjimas, šalmas bei vandens šautuvas.

Piršlienė:

Meilės ministras – kokios gi vestuvės be jo? Reikia, kad prižiūrėtų susiporavusius ir suporuotų meilės beieškančius. Darbo pažymėjimas, antrankiai – susipykusius surakinti, kad susitaikytų. Meilės dulkės, jeigu pajustų, jog kartais šiandien ore jų tvyro per mažai ir galėtų padidinti jų normą.

Piršlys:

Pletkų surinkėjas – žmogus, kuris šiandien visus stebės, o rytoj, jei kas ko neprisimins, žinosime, į ką galime kreiptis, kad būtų priminta. Darbo pažymėjimas, užrašų knygelė ir rašiklis.

Piršlienė:

Rūkorių laiko kontrolierius – su rūkančiaisiais visada turime problemą – išeina ir grįžti pamiršta, todėl būtinas žmogus, kas juos prižiūrės ir sukontroliuos. Darbo pažymėjimas, žadintuvas, laikui kontroliuoti ir pletnė, neklausančius sudaboti.

 

 

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >