Parduotuve Planuok Pati

Stilinga prijuostė iš virtuvinio rankšluostuko

Stilinga prijuostė iš virtuvinio rankšluostuko pav.#792 Stilinga prijuostė iš virtuvinio rankšluostuko pav.#793 Stilinga prijuostė iš virtuvinio rankšluostuko pav.#794 Stilinga prijuostė iš virtuvinio rankšluostuko pav.#795 Stilinga prijuostė iš virtuvinio rankšluostuko pav.#796 Stilinga prijuostė iš virtuvinio rankšluostuko pav.#797 Stilinga prijuostė iš virtuvinio rankšluostuko pav.#798 Stilinga prijuostė iš virtuvinio rankšluostuko pav.#799

Tikriausiai nerasite visoje žemėje nei vienos moters ar mergaitės, kuri nenori atrodyti gražiai ir stilingai. Siūlome Jums paskaityti ir pasisiūti subtilią prijuostę. Ji gali tapti puikia rankų darbo dovanėle nuotakai, šią įšventinant į šeimininkes. Jei planuojate mergvakarį, kurio metu kažką gaminsite, degustuosite maistus, galite susitarti ir visos pasipuošti prijuostėmis arba padovanoti prijuostę būsimai nuotakai. Taigi, jums reikės:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

  • Matavimo juostelės;
  • Keleto adatėlių;
  • Kaspinėlio (1-2 m. priklausomai nuo juosmens apimties);
  • Siūlų, adatos, bei žirklučių;
  • Vienos sagutės;
  • Medžiagėlės (tam puikiai tiks mielas virtuvinis rankšluostis, staltiesėlė ar mažas audinio gabalėlis, rastas spintoje).

Pradėsime nuo prijuostės dekoracijos – medžiaginės gėlės. Ji bus prijuostės akcentas. Iškirpkite nedidelį stačiakampį, suraukite jį taip, kaip parodyta paveikslėlyje ir sutvirtinkite siūlu. Centre pritvirtinkite sagą. Kai gėlė paruošta, galima imtis kišenės siuvimo. Ją prisiūkite ant prijuostės pagrindo, tik pamatuokite, kad kišenė būtų centre, antraip – turėsite nelygią receptų slėptuvę. Viename kišenės kampe pritvirtinkite paruoštą gėlę. Prie rankšluostėlio prisekite kaspiną, įsitikinusi, kad jo galai vienodo ilgio ir prisiūkite. Štai ir viskas. Sėkmės kuriant savo nepakartojamas prijuostes!

Už pamokėlę dėkojame Namų Madam – stilingų rankų darbo prijuosčių kūrėjai, savo darbeliais pradžiuginančiai tiek suaugusias moteris, tiek mažas panelytes. Nuošaly nepaliekami ir vyrukai Smile. Daugiau darbelių galite pamatyti Namų Madam internetinėje svetainėje.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >