Parduotuve Planuok Pati

Suktos mįslės

Suktos mįslės

1. Name gyvena 7 seserys. Kiekviena jų mėgsta kažkuo tai užsiiminėti. Pirmoji skaito knygą, antroji – gamina maistą, trečioji – žaidžia šaškėmis, ketvirtoji sprendžia galvosūkius, penktoji skalbia, šeštoji laisto gėles. Kuo užsiiminėja septintoji sesuo?

Rekomenduojame Jūsų šventei:

2. Vienas prancūzų rašytojas labai nemėgo Eifelio bokšto, tačiau nuolat pietaudavo bokšto žemutinėje dalyje esančiame restorane. Kodėl jis taip elgėsi?

3. Prie upės atėjo du žmonės. Pakrantėje buvo valtis, tačiau ji galėjo talpinti tik vieną žmogų. Abu žmonės valtimi persikėlė į kitą upės krantą. Kaip tai galėjo būti?

4. Kur galima pamatyti tokį reiškinį, kai arklys peršoka kitą arklį?

5. Nieko nerašykite ir nenaudokite kalkuliatoriaus. Skaičiuokite savo galva. Imkite 1000. Pridėkite 40. Pridėkite dar tūkstantį. Pridėkite 30. Dar 1000. Plius 20. Plius 1000. Ir plius 10. Kokią sumą gavote? 

6. Kaip žmogui nemiegoti 8 dienas?

7. Detektyvas ėjo gatve ir pamatė ant žemės gulinčią negyvą moterį. Jis priėjo arčiau, atsegė rankinuką ir surado mobilųjį telefoną. Užrašuose atrado jos vyro tel. numerį, Paskambino jam ir pasakė: – Greitai atvykite. Čia guli jūsų negyva žmona. Po kiek laiko vyras atvyko, pažiūrėjo į negyvą žmoną ir sako: – Mieloji, kas tave nužudė?! Po to atvyko policija ir detektyvas nurodė, kad suimtų negyvos moters vyrą – žudiką. Kodėl jis tai padarė?

8. Kuriuo taku dar niekas nevaikščiojo ir nevažinėjo?

9. Kokį ženklą reiktų įrašyti tarp skaičių 6 ir 7, kad rezultatas būtų mažesnis už 7, bet didesnis už 6?

10. Žalias jis nevalgomas, o virtas – išmetamas. kas tai?

11. Vyras padovanojo žmonai žiedą ir pasakė, kad, kai jis numirs, žmona perskaitytų, kas išgraviruota ant žiedo. Kai jis mirė, žmona perskaitė. Nuo to laiko visada, kai jai būdavo linksma, ji skaitydavo šį užrašą ir jai pasidarydavo liūdna. O kai būdavo liūdna, perskaitydavo ir iš karto pralinksmėdavo. Koks užrašas puošė žiedą?

12. Koks pats didžiausias vyro organas?

13. Kiek skirtingų skaitmenų reikia panaudoti, kad parašytum skaičių 100?

ATSAKYMAI

Žaidžia šaškėmis su trečiąja seserimi;

Tai vienintelė vieta Paryžiuje, kur nesimato bokštas;

Žmonės buvo skirtinguose upės krantuose;

Šachmatuose;

5000? Neteisinga: tikras atsakymas 4100. Jei netikite, perskaičiuokite su kalkuliatoriumi;

Miegoti naktimis;

Vyrui paskambinęs detektyvas nepasakė adreso, kur atvažiuoti;

Paukščių taku;

Kablelį;

Lauro lapas;

Viskas praeis;

Kaip ir moters – oda;

Du: 0 ir 1.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >