Parduotuve Planuok Pati

Sveikinimai tarptautinės Boso dienos proga

Sveikinimai tarptautinės Boso dienos proga

I variantas

Tarptautinės boso dienos proga sveikiname pačią šauniausią bosę …. ir rizikuojame, kad kiti, sužinoję, kokia ji gera, gali sugalvoti ją nuvilioti iš mūsų kolektyvo.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Kita vertus nuslėpti, kokią fantastišką dosę turime ir tuo nepasidžiaugti būtų tiesiog nusikaltimas, nes

“...juk tikras vadovas, kaip ir tikra asmenybė, yra reta laimė, kiekvienas toks žmogus yra radinys ir likimo dovana…” (H. Hesė)

II variantas

Sveikiname jus su tarptautine Boso diena,

Te jūsų karjeros kelyje nepritrūksta stiprybės ir kantrybės, ryžto ir drąsos, šilumos ir atsidavimo, kūrybinio polėkio ir įkvėpimo, energijos ir optimizmo. Visada būkite tas, pas kurį norisi eiti, iš kurio norisi mokytis. Būkite tokia asmenybė, kuri savo išmintimi, erudicija ir idėjomis skatintų kitus nuolatos tobulėti, augti ir kurti, siekti užsibrėžtų tikslų ir aukštumų.

III variantas

Bosas nemiega – bosas ilsisi

Bosas nevalgo – bosas atstato jėgas

Bosas negeria – bosas degustuoja

Bosas nešaukia – bosas akcentuoja savo pažiūras

Kas ateina su savo nuomone – išeina su BOSO nuomone.

IV variantas

Bosas visada teisus

Bosas nemiega – jis ilsisi

Bosas nevalgo – jis degustuoja

Bosas neflirtuoja – jis moko personalą

Bosas neklysta – jis rizikuoja

Bosas neima kyšių – jis priima dėkingumo dovanas

Jei Bosas neteisus – žiūrėk 1 punktą.

V variantas

Geras Bosas – kaip ilgai brandintas vynas, turintis ilgametę patirtį, ryškus ir charizmatiškas, verčiantis šypsotis, išmintingas, puikus, neįkainojamas ir brangus.

VI variantas

Mahatma Gandi yra pasakęs: „vadovavimas kažkada reiškė jėgą, bet šiandien jis reiškia gebėjimą sutarti su kitais žmonėmis“. Direktoriau, šiandien, tarptautinės Boso dienos proga, šie žodžiai kaip niekad, tinka apibūdinti Jums.

Ačiū jums, kad savo išmintimi, erudicija, idėjomis ir palaikymu įkvepiate mus tobulėti, siekti užsibrėžtų tikslų, suburiate, kad kartu padarytume daugiau nei kiekvienas atskirai.

Tarptautinės boso dienos proga norime jums palinkėti neišsenkančios energijos, įkvepiančių idėjų, sėkmingos lyderystės ir naujų galimybių.

Visas kolektyvas sveikiname patį geriausią bosą!

VII variantas

Lyderiu yra tas, kuris žino kelią, pats tuo keliu eina ir jį rodo kitiems (John C. Maxwell ).
Geras vadovas nėra apibūdinamas kaip neturintis trūkumų, bet kaip tas, kuris turi aiškių stipriųjų savybių (John Peter Zenger).
Geras vadovas yra tas, kuris po savęs palieka kituose įsitikinimą ir valią tęsti tai, ką jis pradėjo (Bill Gates).
Vadovas veda žmones ten, kur šie nori eiti. Geras vadovas veda žmones nebūtinai ten, kur šie nori eiti, bet ten kur jie privalo būti (Rosalynn Carter).
Pirmoji lyderio atsakomybė – apibrėžti realybę. Paskutinioji yra padėkoti. Tarp jų – lyderis yra tas, kuris padeda kitiems (Max DePree).
Vadovai galvoja ir kalba apie sprendimus. Pavaldiniai galvoja ir kalba apie problemas (Brian Tracy).
Jei tavo veiksmai įkvepia kitus svajoti daugiau, išmokti daugiau, padaryti daugiau ir tapti kažkuo daugiau, tu esi lyderis (John Quincy Adams).


 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >