Parduotuve Planuok Pati

Tėčiui

Šie žodžiai skirti tėčiui. Panašų mamos žodžių variantą rasite čia.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

KOL DAR NEBUVAU TĖTIS...

Kol dar nebuvau tėtis – valgydavau tik savo maisto porciją, o skaniausių kąsnelių niekas neatimdavo...
Mano rūbai nebuvo demėti. Telefonu kalbėdavau namie, o ne laiptinėje ir galėjau kalbėti ne pašnibždom.
Internete naršydavau atsigulęs ant sofos, o ne slapta užsidaręs tualete.
Kol dar nebuvau tėtis – miegodavau tiek , kiek norėdavau, o pajuodę paakiai būdavo tik po tikrai gerų vakarėlių.
Niekada nesijaudindavau dėl to, kad vėliau ėjau gult.
Kol dar nebuvau tėtis – per televizorių galėjau žiūrėti veiksmo filmus, sportą, o ne animacinius filmukus.
Kol dar nebuvau tėtis – eidamas per kambarį nežiūrėdavau po kojomis ir beveik niekada nepargriūdavau už mašinos ar lėlės vežimėlio.
Kol dar nebuvau tėtis – net nesusimąstydavau ar visos rozetės namuose uždengtos, o visi mano atsuktuvai, varžtai ir plaktukai sudėti taip, kad niekas jų nepasiektų.
Kol dar nebuvau tėtis – niekas nebuvo manęs apkakojęs, apvėmęs, apkramtęs, apsisiojęs, apžnaibęs savo mažais pirščiukais.
Kol dar nebuvau tėtis – net neįsivaizdavau, kad grįžus iš darbo mano širdis sutirps išgirdus plonytį džiaugsmingą “tete”, o išeiti bus taip sunku, kai maži pirštukai isikabins man į kelnių kraštą. Niekada neįsivaizdavau, kad kažkas mane mylės taip stipriai, net kai būsiu blogos nuotaikos, piktas ar barsiuosi ir atleis viską.
Kol dar nebuvau tėtis – nemaniau, kad ropoti keturiomis gali būti taip linksma, kad tampymas už mano ausų gali sukelti juoką, ir kad man patiks kažką nešioti ant sprando, net kai maži nagučiai stipriai isikabins man į odą.
Kol dar nebuvau tėtis – niekada nemaniau, kad kažkas toks mažas gali pakeisti mano gyvenimą taip stipriai. Aš nežinojau, kad galėjau kažką taip stipriai mylėti. Ir nežinojau, kad man patiks būti tėčiu, net jei bus sunku, labai labai sunku, aš nenorėsiu, kad namai nutiltų ir nebesigirdėtų mažų kojyčių tipenimo. Nežinojau, kad tame sunkume telpa tiek džiaugsmo, tiek gyvybės, tiek meilės. Nežinojau, kad galima juoktis iš tokių kvailų dalykų ir juoko namuose bus tiek daug. Ir nežinojau, kad kažkas toks mažas galėtų paversti mane tokiu svarbiu.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >