Parduotuve Planuok Pati

Tostai jauniesiems kitaip

Jums reikės gražaus butelio, medžio gabaliuko, monetos, grudų ir gintaro. Paleiskite butelį ratu sakydama šiuos žodžius:

Kiekviena šeima turi savo gerąją dvasią, namų šilumos sergėtoją. Šiandien sukurta nauja šeima. Mes visi čia susirinkusieji, net neabejoju, kad šiai šeimai linkime viso ko geriausio, tad atliksime mažytį burtą, kuriuo užkerėsime visi drauge, jog geroji naujos šeimos dvasia būtų stipri ir padėtų niekada negesti šiandien taip karštai degantiems gražiems jausmams. Siunčiu šį butelį. Kiekvienas svečias atsistokite ir pasakykite po gražų žodį iš širdies, palinkėjimą naujai šeimai.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Kai butelis, apkeliavęs ratą sugrįš pas jus, sakykite:

Na o dabar, kad visi šie gražūs ir šilti žodžiai, visa meilė ir jaukumas ilgai nepaliktų jaunosios šeimos, mes šį butelį uždarysime. Tegu šeimos dvasia amžinai lieka su jumis, o kartu su ja į butelį įdedam medžio gabaliuką - kad jūsų meilės židinyje niekada nepritrūktų malkų ir jis jus šildytų net pačiomis žvarbiausiomis naktimis, monetą - kad jūsų namai būtų turtingi, grūdų - kad namai būtų vaisingi ir viso ko daugėtų, na ir gandras, kad ilgai neužtruktų apsilankyti, gintaro - kad jūs išliktumėte skaistūs sieloje ir tyri, džiaugtumėtės gyvenimu kaip vaikai. Užkemšam butelį, tegu šeimos geroji dvasia ir sergėtoja apsigyvena viduje, saugo ir globoja jus.

Jauniesiems perduodamas butelis.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >