Parduotuve Planuok Pati

Tostas mamoms

Tostas mamoms

Keliu taurę už visas mamas, kurios ištisą naktį vaikščiojo po namus su verkiančiu kūdikiu.

Už visas mamas, kurios bėgo į parduotuvę su atpiltu pienuku plaukuose, pieno žymėmis ant palaidinės ir sauskelnėmis rankinėje.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Už visas mamas, kurios kepė daugybę sausainių mokyklos žiburėliui ir siuvo naujametinius kostiumus.

Ir už visas mamas, kurios to nedarė, nes dirbo, kad galėtų išmaitinti šeimą.

Už visas mamas, kurios žiūrėjo vaikų vaidinimus, koncertus ir varžybas, kad paklaustos vaikų: "Ar matei mane?" galėtų iš visos širdies pasakyti: "Be abejo, nė už ką nebūčiau praleidusi".

Už visas mamas, kurios vaikui prekybos centre nukritus ant žemės ir verkiant dėl porcijos ledų, šaukė ant jo, o vėliau nekentė savęs, kad nesusivaldė.

Už visas mamas, kurios iki mokyklos mokė vaikus užsirišti batų raištelius. Ir už visas mamas, kurios vietoje to pasirinko kibukų užsegimus.

Už visas mamas, kurios mokė sūnus gaminti valgį ir siūti, o dukteris būti drąsiomis ir stipriomis.

Už visas mamas, kurios automatiškai pasuka galvą, kai minioje mažylį išgirsta šaukiant "Mama", net jei žino, kad jų vaikas yra namie arba suaugęs.

Už skausmą, kurį jauti, kai matai savo vaiką išnykstantį minioje kitų vaikų, kai jis pirmą kartą eina į mokyklą.

Už nenumaldomą troškimą nuvažiuoti ir apkabinti savo vaiką, kur jis bebūtų, išgirdus žinias apie gaisrą, avariją ar kitą nelaimę.
Už jaunas mamas, įsisukusias į sauskelnių keitimo rutiną ir bandančias rasti laisvą minutę pamiegoti. Ir už didelių vaikų mamas, kurios mokėsi ir vis dar mokosi savo vaikus paleisti...

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >