Parduotuve Planuok Pati

Undinėlės prie vandens

Undinėlės prie vandens

Šią temą galite pasirinkti tiek vasarai, tiek vėsesniam orui. Svarbiausia - šventei pasirinkti vietą, turinčią vandens. Tai gali būti ir vandens pramogų parkas su baseinu, ir pirtelė prie ežero ar upės, ir išvyka į gamtą prie netoliese esančio vandens telkinio. Būsimoji nuotaka tegu bus informuota tik apie tai, kad reiks maudymosi kostiumėlio. Visu kitu pasirūpins draugės. Galite net ir maudymosi kostiumėlį gauti slapčia jei paprašysite nuotakos namiškių pagalbos. Apsirengimui reikės šviesių rūbų, maudymosi kostiumėlių. Apatinę kūno dalį papuoškite sijonais ar skraistėmis, primenančiomis žvynus, tinklus. Pasirinkite jūros spalvas. Plaukus visos susibanguokite. Pasidarykite undinišką makiažą: melsvi šešėliai, jei išdrysite, galite melsvai ar žalsvai pasidažyti net lūpas bei nagus. Jei norit ne taip drastiškai - naudokite šlapio efekto lūpų blizgį. Plaukus papuoškite kriauklelėmis, gėlytėmis, blizgučiais, galite įsisegti mažytes karūnėles. Nuotaką papuoškite išskirtinai, į plaukus įsekite nuometą ar baltų gėlių, plaukus subanguokite su žnyplėmis.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Pasiruoškite aplinką, kurioje švęsite: papuoškite kriauklytėmis, meslvomis pagalvėlėmis, medžiagos atraižėlėmis, galite uždegti ar pridėlioti žvakių (gražiai atrodytų keletas dubenių su vandeniu bei juose plaukiojančios vandens žvakės). Pasiruoškite vaišių. Tiktų įvairios jūrų gėrybės, kriauklių formos saldainiai, šampanas. Dabar betrūksta užduotėlių nuotakai. Jos turėtų būti jūros tema: jei tikrinsite kokia puiki šeimininkė bus būsima nuotaka, duokite jai ne nuskusti bulvę, o išgliaudyti krevetę su guminėmis pirštinėmis, liepkite pasakyti kuo daugiau patiekalų su jūros gėrybėmis receptų. Undinės viliodavo jūreivius savo dainomis. Liepkite nuotakai sudainuoti dainą. Galite prieš tai liepti sukurti meilės dainą surašiusios su jūra susijusių žodžių, pavyzdžiui, jūrų kopūstas, jūrų arkliukas, jūreivis ir panašiai. Daugiau žaidimų, tinkančių mergvakariui, rasite skyrelyje Žaidimai.

Vakarėlio pabaigoje nepamirškite priesaikos. Ją skaitydamos visos būkite pasiruošusios muilo burbulų ir pūskite juos į nuotaką. Fantastiškas įspūdis garantuotas!


Lapai spausdinimui
 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >