Parduotuve Planuok Pati

Užduotys jaunajam išlydint su pažymėjimu

Piršlys:

Važiuojam pro šalį, žiūrim, kad kažkoks sujudimas šiuose namuose, sakau, reikia užsukti ir pasižiūrėti, kas gi čia vyksta. Gal ką nemokamai dalina.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Piršlienė:

Mokyti ir mokyti tave mandagumo. Pirmiausia pasisveikinti reikia. Labas rytas. Oho, kokie visi pasipuošę. O jau šis gražuolis kaip išsidabinęs. Jei ne paslaptis, kurgi tokį ankstyvą šeštadienio rytą išsiruošei?

Jaunikis atsako, kad į vestuves.

Piršlienė:

Patinka man vestuvės labai. Galim prisijungti? Žiū, ir pasipuošę ir šventiškai nusiteikę esam. O ir kaip dovana Jauniesiems galime pabūti – pašokti, pažaisti, padainuoti, liūdna tikrai nebus. Beje, o į kieno vestuves keliausim?

Jaunasis atsako, kad į jo.

Piršlienė:

Ir pasisek tu man, mes gi iškart pas Jaunuosius pataikėm. Tiesa, o tu ar turi teises, kad galėtum sėsti už šeimos vairo? Ot kaip jaunasis išsigando. Žiū, širdis tai jau ko gero į kulnis nukrito. Gali jau net nesakyti, ir taip matyt, kad neturi. O mes gi kaip tik važiuodami pro bažnyčią sutikome patruliuojančius pareigūnus, porą tokių kaip tu jau sustabdę laikė. Mus sustabdė, bet pamatę, kad savi tik laimingo kelio palinkėjo.

Piršlys:

Tai jau tikrai pasisekė, kad čia šiandien pataikėm, be mūsų šiandien niekaip neapsieisi, o ir visą likusį gyvenimą dėkingas už tokią pagalbą būsi.

Piršlienė:

Tuoj aš paaiškinsiu, ko čia jam dėkavoti. .... (piršlio vardas) vasarą puse etato patruliu įsidarbino ir kaip tik egzaminuoja Jaunikius pasiruošimo šeimyninio vairavimo klausimais. Nepatikėsit, kokia gera verslo niša. Šiuolaikiniai Jaunikiai ruošiasi metus, du vestuvėms, bet apie šeimyninio gyvenimo vairavimo pažymėjimą visiškai pamiršta, o vestuvių rytą, ruošiantis vykti ar jau atvykus į bažnyčią paaiškėja, kad šį reikalą tiesiog praleido. Ir patikėkit manim, kai jau reikalas prispaudžia, visiškai nieko negaili, kad tik gautų tą išsvajotą šeimyninio gyvenimo vairavimo pažymėjimą ir nereikėtų šventės atidėti. 

Piršlys:

Na tai kaip, ar atidedam tas vestuves ar bandom laikyt teises be specialaus pasiruošimo? Perspėju, kad bus nelengva.

Jaunasis atsako, kad laikys teises.

Na kad jau čia pataikiau, tai padėsiu Tau išsilaikyti tą egzaminą. Tikrai esi laimės kūdikis, pamatysi kokia nuotaka bus laiminga, jei puikiai pasirodysi ir šventės nesugadinsi. Taigi:

Pirmiausia tikrinsim blaivumą.

Ant grindų ištiesiama virvė. Jaunajam užrišamos akys. Reikia eiti virve, tačiau kai jaunasis pradeda eiti, virvė jam nematant pastumdoma į šonus.

Piršlys pakomentuoja:

Gal ir ne pats geriausias stovis, bet dar į normas telpi.

Piršlienė:

Dabar patikrinsim teorines žinias: ar gerai pažįsti kelio ženklus ir aš išmanai pagrindines šeimyninio vairavimo taisykles.

Rodomi kelio ženklai, o jaunasis turi pasakyti jų reikšmę. (Kelio ženklų pavyzdžiai čia. Reikšmės - parvairavus namo ir pamačius, kad žmona rodo šį ženklą, reiškia, kad laukia laisvalaikis su vaikais; neišvažiuok į priešingo eismo juostą, nesuk į kairę; ribojamas greitis; kelio ženklai įsukus į miegamąjį.)

Piršlienė:

Dar keli klausimėliai iš šeimyninio gyvenimo: 
Kas turi užleisti kelią: ji eina į virtuvę, o tu iš virtuvės. Teisingas atsakymas: jaunikis.
Kiek žmonų tilptų į BMW markės automobilį. Teisingas atsakymas: žmona yra tik viena.
Ar reikia duoti ženklą grįžtant iš komandiruotės? Teisingas atsakymas: taip.
O kodėl reikia duoti ženklą? Atsakymas: kad nebūtų bereikalingų barnių.

Piršlienė:

Teorija baigta, su pagalba iš salės, bet su užduotimis susitvarkei.

Piršlys:

Na o dabar sveikatos patikrinimas. Ypač svarbu santuokoje vairuojant turėti gerą regėjimą. Taigi, žiūri į lentelę su skaičiais ir sakai, ką matai.

Jaunajam rodomi lapai su skaičiais, o jaunasis turi pasakyti, kokie tai skaičiai. Turi ne skaitmenis pasakyti, o kas per data, pvz. jaunosios gimtadienis, susipažinimo metinės, uošvienės gimtadienis.

Piršlys:

Teoriją išlaikei, bet kad gautum vairavimo pažymėjimą, teks išlaikyti ir vairavimo testą. Įsivaizduok, kad atvažiavai su žmona į prekybos centrą ir tau reikia prisiparkuoti automobilį. 

Jaunajam duodama elektrinė mašinėlė su distanciniu ir popieriaus lapas su aikštelės brėžiniu. Jaunasis turi pastatyti automobilį į Šeimos vietą.

Na o dabar paskutinis prasilėkimas. Mes tau kompaniją palaikysim. Įjunkim muzoną, jaunasis už vairo, ir varom.

Jaunikiui duodamas žaislinis vairas (ar iš kartono iškirptas), piršliai šalia pritūpia, vaizduodami, kad sėdi mašinoje. Jaunikiui užrišamos akys ir jis nuvairuojamas į kambarį, kuriame yra nuotaka. Ji pritūpia ir irgi "važiuoja" automobiliu. Jaunikiui atrišamos akys.

Piršlys:

Va va, garsi muzika ir greitis patinka kiekvienai merginai. Matai, tereikėjo tik gatve pravažiuoti ir ne tik kad gražią merginą, bet iš karto visą nuotaką suradai. Taigi, skelbiu Tave išlaikius šį egzaminą ir puikiai pasirodžius, dabar jau tikrai esi pasirengęs sėsti už šeimos vairo. Štai tavo vairuotojo pažymėjimas (įteikiamas pažymėjimas).

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >