Parduotuve Planuok Pati

Vaikelio laiškas

Šį laišką galite dėti į Krikštuką arba paskaityti šventės metu. Jis gali būti skirtas tėveliams:


Mano gyvenimo scenarijus prasidėjo vieną šaltą ir snieguotą dieną, kuomet pirmuoju savo riksmu pranešiau, jog į gyvenimą atėjau Aš. Viskas, kas vėliau sudarys manąją asmenybę, formuojasi šiais pirmaisiais mano gyvenimo metais, kuomet esu visiškai priklausoma nuo tėvų, senelių, prosenelių, dėdžių tetų ir visų man ir mano šeimai artimų žmonių. Todėl vertinu ir priimu Jūsų patirtį, išmintį ir atsidavimą.

Noriu jaustis pilnaverte, kad būtų gerbiami mano poreikiai, jausmai. Kad išmokčiau jaustis vertinga ne tik gaudama, bet ir atiduodama, dalindamasi. Kad išmokčiau vertinti save ir kitus ne už rezultatus, bet ir už siekius, įdėtas pastangas. Kad priimčiau save ir kitus nebūtinai tobulus, bet savitus. Kad išmokčiau klysti ir mokytis iš klaidų, o ne gyventi neklystant. Kad išmokčiau gerbti skirtingą nuomonę, kuri kiekvienam yra “teisinga” kitokia.

Šiandiena aš dar nemoku išsakyti savo jausmų, tačiau aš žinau ir jaučiu, kad šią dieną jūs esate su manimi, nes aš esu jums svarbi, nes svarbi jums mano šeima. Šiandiena aš tapau Dievo vaiku, bei įžengiau į naujų šeimų – krikštatėvių gyvenimą. Vertinu šias dovanas ir suprantu, kad į jas reikia žvelgti  su pasitikėjimu, pagarba ir atsakomybe...

Džiaukitės ir švęskite šią pirmąją mano šventę kartu su manimi linkėdami, kad visas mano gyvenimas būtų laimingas, mokindami pasiekti tą laimę savo rankomis ir leiskite jaustis mylima bei vertinama už tai kokia esu, o ne už tai ką darau ar darysiu.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >