Parduotuve Planuok Pati

Vaikų gimtadienis Ponių tema

Vaikų gimtadienis Ponių tema pav.#5733 Vaikų gimtadienis Ponių tema pav.#5734 Vaikų gimtadienis Ponių tema pav.#5735 Vaikų gimtadienis Ponių tema pav.#5736 Vaikų gimtadienis Ponių tema pav.#5737 Vaikų gimtadienis Ponių tema pav.#5738 Vaikų gimtadienis Ponių tema pav.#5739

Iš anksto paruoškite šventės vietą: ant grindų pridėkite pagalvėlių, minkštų žaislų, puiku, jei turite ponių. Ant lubų prikabinkite daug balionų: pripučiam balioną, atkerpame ploną ilgą krepinio popieriaus juostelę, vieną galą lipnia juosta klijuojame prie baliono, kitą galą specialia sienoms klijuoti skirta guma Scotch, kuri netepa sienų pvz. https://www.eurobiuras.lt/lt/lipnios-juostos-pakavimo-aparatai/lipni-guma-3m-scotch.html. Iš tokių balionų padarome tarsi vaivorykštinę sieną. Ant sienų galima užklijuoti su ta pačia guma ponių paveiksliukus, atspausdintus ponių šalies vaizdus.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Susirenka visi vaikai. Pradedama švetė:

Vaikai, kaip matote, šiandien visi patekome į ponių šalį. Ar visi žinote, kas yra poniai? Gal žinote nors vieno ponio vardą?

O ką poniai veikia? O ką jie moka?

Trumpai supažindinsiu jus su keliais poniais, apie kuriuos ir bus mūsų šios dienos istorija.

Draugystės princesė Žėrutė – ji labai protinga ir yra gera draugė. Ji padeda kitiems poniams atrasti savo stiprybes, atlikti darbus, paskatina ir palaiko juos. Ji tikra visų draugė, o per draugystę vis labiau supranta ir save pačią bei savo magiją. Jai labai patinka mokytis ir ji ypač mėgsta skaityti knygas.

Kas suras ant sienos jos paveiksliuką?

Princesė Žėrutė turi penkias geriausias drauges. Obuoliukę – ji draugiška, miela iki pat širdies gelmių ir nuoširdi poniukė. Ji visada pasiruošusi padėti kitiems. Ji dirba ir gyvena Obuolių fermoje ir ja labai rūpinasi.

Vaivorykštė – ji visada pasiruošusi patirti naują nuotykį. Nesvarbu ar lyja, ar šviečia saulė – ji visada bus draugė, kuria galima pasitikėti.

Dar viena draugė – Rausvutė. Ji labai linksma ir žaisminga. Ji labai mėgsta valgyti saldumynus ir rengti gimtadienius visiems savo draugams. Ji daug padeda kitiems ir yra išties gera draugė.

Ketvirtoji draugė – Skraidukė – ji labai švelni ir kartais būna nedrąsi. Ji padeda visiems poniams, ypač jei šiems iškyla sunkumų. Ji rūpinasi ponių šalies gyvūnėliais, jiems parūpindama maisto bei namus. Ji labai gera ir be galo draugiška.

Penktoji draugė – tai Deimantukė. Ji labai dosni ponė. Ar žinote, ką reiškia dosni? Jai labai patinka puošti savo draugus gražiais rūbais ir taip juos pradžiuginti. Ji stengiasi viskuo dalintis su savo draugais poniais ir būti tikrai gera drauge.

Kiekviena paliko po užduotį jums. Štai šeši balionai. Reikės susprogdinti po vieną ir kurios ponės nuotrauka bus, tos užduotį ir darysime.

Kiekvienos poniukės užduočių pavyzdžiai:

(a) Žėrutės užduotis – kadangi ji labai mėgsta skaityti, jūsų užduotis bus paklausyti ponių pasakos, kurią jums paskaitysiu. O kol skaitysiu, vaišinkitės žėrutės zefyrais.

(b) Vaivorykštės užduotis – kai pasakojau apie ją, sakiau, kad jai labai patinka nuotykiai. Tad ir jums ji paliko užduotį, kuri bus smagus nuotykis, skirtas šeimai. Prašau vaikus sustoti kartu su savo tėveliais. Vaivorykštė jus kviečia į kelionę meilės keliu. Jums reikės nueiti nuo šios sienos iki lango visiems kartu kaip šeima, kaip komanda. Tačiau eiti galite tik ant šių širdelių. Kiekvienas gaunate po vieną. Ant jos atsistojate, tada laisvą širdelę siunčiate į priekį. Kiekvienas pereinate ant sekančios širdelės ir vėl siunčiate laisvą ir taip keliaujate pirmyn. Tik nenukriskite nuo širdelės.

Gauna penkias širdis ir komandomis su tėveliais turi nukeliauti meilės kelią.


(c) Rausvutės užduotis – kai apie ją pasakojau, sakiau, kad ji labai mėgsta saldumynus. Jai ypač patinka cukraus vatos debesėliai. Tad pirmoji užduotis. Visi išsirikiuojate iš eilės, imate po cukraus vatos debesėlį ir jį su šiaudeliu nupūčiate kuo toliau. O tada jau galite ir suvalgyti.

Ant grindų patiesiami šiukšlių maišai (geriau būtų kitos spalvos nei juodi). Vaikai pasiima cukraus vatos, gauna po šiaudelį (geriau kuo storesni šiaudeliai, kad gerai pūstųsi). Vaikas turi nupūsti tam tikrą atstumą savo vatos gabalėlį.

(d) Skraidukės užduotis – gaminame maistelį paukščiukams

I variantas – pieno pakelyje išpjauti langelius ir padaryti virveles, kad lesyklėlę pakabintume.

II variantas – butelis nuo mineralinio ir pora medinių šaukštų, šiuos įkišti į butelį padarius skyles šonuose. Taip šaukštai tampa atramomis, ant kurių gali tūpti paukšteliai.

III variantas – su taukais, kruopom ir virve. Sausainių ar keksiukų formelėse padaromas kruopų ir taukų mišinys. Įdedama virvelė pakabinimui. Paliekama, kad viskas sustingtų.

grikių, smulkintų keturių rūšių kruopų mišinį, manų kruopų, kvietinių kruopų, lukštentų saulėgrąžų

(e) Deimantukės užduotis – kaip ir sakiau, ji labai mėgsta dalintis ir yra dosni ponė. Tad ji jums paliko lobį. Tačiau jis užrakintas.

Vafliai ir pabarstukai sudėti į permatomą daiktadėžę, o ji apraizgyta siūlais bei šniūrais. Juos vaikai turi nukirpti.

(f) Obuoliukės užduotis – susiskirstom į dvi komandas: vaikučių ir tėvelių. Obuoliukės užduotis bus žinoma su obuoliais. Štai jums po bliūdą su vandeniu. Jame yra pridėta obuolių. Juos turite ištraukti kuo greičiau su dantimis ir be rankų pagalbos. Išsirikiuokite eilute. (tėveliams užrišamos akys). Pasiruošt, dėmesio, pradedam.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >