Parduotuve Planuok Pati

Vaikų gimtadienis tema Ninjago

Vaikų gimtadienis tema Ninjago

Jei ir jūsų vaikutis mėgsta Lego, nepraleidžia nei vienos Ninjago serijos per TV, o gimtadienio dovanų prašo Lego konstruktoriaus - ši tema jums tiks idealiai. Ko gero nerasime nei vienos turinčios laisvo laiko mamos, tad šventei suplanuoti ir pasiruošti pageidautina kuo mažesnės laiko sąnaudos. Šiuo atveju ko gero didžiausios bus maisto gaminimui.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

MENIU

Pagrindinis patiekalas - vištienos kepsneliai, apvolioti džiūvėsėliuose ir iškepti aliejuje (reikia juostelėmis supjaustytos vištienos file, kiaušinio su prieskoniais plakinio, džiūvėsėlių. Mirkome vištienos gabalėlius į kiaušinį, voliojame džiūvėsėliuose ir kepame karštame aliejuje. Aliejų patartina pakeisti kas dvi kepimo serijas). Kepsneliai patiekiami su virtais makaronais ir orkaitėje keptais kukurūzais (kukurūzų burbuolės suvyniojamos į foliją kartu su sviesto gabalėliu - tą galite pasidaryti iš vakaro. Orkaitėje kepama apie valandą).

Užkandžiai - sumuštinukai, duonos lazdelės (ant keptuvės ar orkaitėje paskrudintos duonos lazdelės), užtepėlės.

Saldus stalas - naminiai ledai (išplakama grietinėlė, įpilama kondensuoto pieno, kad būtų saldu, dar truputį švelniai paplakama, galima įmaišyti šokolado. Užšaldoma. Ledus galima pasiruošti kelios dienos prieš gimtadienį. Prieš patiekiant vaikams valandą palaikykite kambario temperatūroje, kad lengvai išsiimtų. Patiekti galite vaflių rageliuose. Vaikams ypač patiks jei padarysite Ledų barą ir kiekvienas galės išsirinkti norimų ledų bei pabarstukų.). Tortas. Žele.

Sezoniniai vaisiai ir gėrimai.

DEKORACIJOS

Specialių dekoracijų ruoštis nereikia. Užteks žaidimams naudojamų priemonių, kurios ir suteiks šventei tinkamą nuotaiką. Jums reikės pasiruošti:

Ninjago figūrą ir klijuojamas akis. Iš interneto atsispausdinkite auksinio ninjago figūrėlę (spausdinkite per du lapus). Šiuos užklijuokite ant kartono ir iškirpkite. Atspausdinkite ir iškirpkite akis (tiek, kiek yra vaikučių šventėje).

Blogojo meistro (pvz. Overlordo arba meistro Cheno) galva ir kūnas- atspausdinkite ją iš interneto, priklijuokite ant kartono ir iškirpkite. Pririškite šią galvą prie pagalio (pavyzdžiui, šluotos), o aplinkui apriškite balionais.

Lobis - tai pagrindinis šventės akcentas. Nupirkite įvairiausių saldainių, čiulpinukų, kramtomos gumos - ką labiausiai mėgsta vaikai. Visą lobį suvyniokite į didžiulį kamuolį iš tualetinio popieriaus, kiekvieną daiktą vyniodama atskirai (kad vaikai po truputį išvyniotų kamuolį ir vis kažką rastų kiekviename sluoksnyje).

Taip pat jums reikės ilgos virvės (apie 10 m). Ją galite įsigyti daržo ir statybinių prekių parduotuvėse. Paroloninių vamzdžių, naudojamų vamzdžių apšiltinimui - iš jų gaminsite kardus. Jų rasite bet kurioje statybinių prekių parduotuvėje (pvz. Senukuose). Kainuoja keletą centų. Burbulinės plėvelės tokio ilgio, kad užtektų ištiesti per visą kambarį. Vienkartinių lėkščių.

Vaikų kostiumams paruoškite medžiagos juosteles - raiščius ant galvos (kaip kad ninzės būna užsirišę). Tam puikiai tiks sena tėvelio maikė. Galite ant raiščių užrašyti veikėjų vardus (pvz. Koulas, Zeinas, Džėjus, Kajus, Loidas, Sensėjus Vu, Nija).

Jei kažkas iš vaikų jau moka skaityti, atspausdinkite lapą su tekstu " aš turiu lobį" ir blogiečio nuotrauka (pvz. Overlordo arba meistro Cheno).

SCENARIJUS

Žemiau pateikiamas tekstas, kurį galite skaityti kaip istoriją, apjungiančią visus žaidimus ir sukuriančią šventės temą.

Vedėjas: Sveiki visi. Šiandien jūs būsite kovotojai ninzės ir jums reikės įveikti nemažai kliūčių bei išgelbėti pagrobtą lobį. Ar pasiruošę nuotykių kupinai kelionei?

Vaikai: Taip!

Vedėjas: Štai čia yra laiškas nuo blogojo meistro Cheno. Jis pagrobė lobį. Perskaitykite, kas parašyta laiške.

Vaikai perskaito laišką.

Vedėjas: Kad lobį atgautumėte, reikės nukeliauti į meistro Cheno pilį. Taigi, pradedame kelionę. Pirmiausiai jums reikės perplaukti jūrą (patiesiama burbulinė plėvelė). Tačiau negalvokite, kad užduotis tokia paprasta. Šioje jūroje knibžda nuodingų medūzų (primėtoma ant plėvelės vienkartinių lėkščių). Jūs turite pereiti jūrą neužlipdami ant medūzų.

Vaikai po vieną bėga per burbulinę plėvelę. Kas nori, gali perbėgti kelis kartus.

Vedėjas: Pirmoji užduotis atlikta, dabar reikės keliauti į tamsų užburtą urvą (tuneliu sustatomos kėdės iš dviejų pusių ir per jas perkišama virvė, kad gautųsi tinklas). Jums reikės peršliaužti taip, kad nepaliestumėte išsidraikiusių voratinklių (parodoma į virves), nes kitaip pajaus nuodingi vorai ir atslinks jus pagauti.

Vaikai šliaužia grindimis virš išraizgytų virvių.

Vedėjas: Šaunuoliai ninzės. Jums puikiai sekasi. Dabar trečioji užduotis. Deja, bet buvo pagrobtas auksinis ninzė (parodomas ant sienos lipnia juosta priklijuotas iškirptas ninzė). Jo stebuklingas akis užbūrė Overlordas. Jums reikės atkerėti auksinį ninzę. O tai padaryti galite priklijuodami jam akis (kiekvienam vaikui paduodama po iškirptas akis). Tačiau jūsų pačių akys bus užrištos.

Žaidžiamas žaidimas, kai žaidėjui užrišamos akys, jį galima kelis kartus apsukti. Mažesnių vaikų nesukite, o visai mažiems galite net akių nerišti. Su lipnia juosta žaidėjas klijuoja akis ant ninzės.

Vedėjas: Jums ir vėl puikiai sekėsi susidoroti su užduotimi. Mes jau beveik pasiekėme Overlordo pilį. Tačiau dabar reikia įveikti robotų kiaušinių armiją ir tik tada galėsite įsigauti į pilį. Jūs visi gaunate kardus (duodami poroloniniai vamzdžiai). Su jais reikės suvaryti šiuos robotus (parodomi pripūsti balionai. Juos pripūsti galite duoti tėveliams) į kalėjimą.

Padedamas skalbinių krepšys ar kita didelė dėžė. Vaikai mušinėja balionus ir varinėja juos. Kai matote, kad vaikai jau pakankamai prisimušinėjo, įneškite blogiečio figūrą su pririštais balionais.

Vedėjas: Štai jums ir pavyko prisikasti prie paties meistro Cheno. Tačiau mūsų užduotys dar nebaigtos. Kad jį nugalėtumėte, turite susprogdinti energijos balionus.

Vaikams duodami dantų krapštukai ar mediniai iešmeliai ir šie sprogdina balionus. Kai visi balionai susprogdinti, vedėjas paprašo vaikų susėsti ratu.

Vedėjas: Štai ir nugalėti blogiečiai. Dabar belieka surasti lobį. Visi ninzės, prašau susėsti į ratą ir tyliai pabūti. Lobis tuojau atsiras.

Atnešamas prizų kamuolys.

Vedėjas: Kaip matote, lobis užkerėtas. Kad jį surastumėte, reikia jį išvynioti.

Kamuolys paduodamas vaikams. Jei vaikai didesni, galima leisti vynioti kiekvienam iš eilės iki prizo. Jei mažiukai, galite tiesiog leisti išvynioti kamuolį kaip gausis. Visi vaikai džiaugiasi rastais saldumynais. Laisvas laikas žaidimams tarpusavy.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >