Parduotuve Planuok Pati

Vaikų stalo dekoracija

Vaikų stalo dekoracija pav.#3570 Vaikų stalo dekoracija pav.#4380 Vaikų stalo dekoracija pav.#4381 Vaikų stalo dekoracija pav.#4382

Didesnėje šventėje, jei susirinks daugiau mažų vaikučių, patartina jiems padengti atskirą stalą. Pasirūpinkite, kad jie turėtų ką veikti, kol suaugusieji sėdi ir pietauja. Geriausia padėti saldainiukų bei įvairių pieštukų, spalvojimo knygučių, lipdukų, modelino, muilo burbulų. Vaikai turės ramesnį užsiėmimą ir leis tėveliams bent šiek tiek pasidžiaugti švente.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Jei planuojate patys paruošti spalvojimo knygutę, panaudokite savo nuotraukas, kurias uždėjus specialų filtrą (naudojant photoshop programą) galite paversti tinkamomis spalvinimui. Taip pat įdėkite puslapių su vaikams skirtais kryžiažodžiais, labirintais ir panašiai.

Jei planuojate šventę išskirtinėje vietoje, gerai apgalvokite, kokias smulkmenėles padėsite vaikams, kad šie nesugadintų salės. Pavyzdžiui, modelinas sunkiai išsivalo iš kilimų. Jei lipdukais bus nuklijuotos dekoratyvios sienos ar senoviniai baldai, vėlgi nuostolis Jums.

Jei šventė vyks lauke, galima įrengti vaikų kampelį patiesus dailių užtiesaliukų, padėjus pagalvėlių ir įvairiausių žaisliukų. Taip suaugusieji matys vaikus, bet kartu šie ir netrukdys nenurimdami prie stalo.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >