Parduotuve Planuok Pati

Vaikystė-paauglystė-jaunystė

Vaikystė-paauglystė-jaunystė

Šis scenarijus susideda iš trijų dalių. Pirmiausia apsirenkite visos kaip mergytės: susipinkite plaukus į kasas, apsimaukite spalvotomis kojinėmis, pasiimkite į rankas didelius čiulpinukus bei žaislus. Taip išsipuošusios sugužėkite pas būsimąją nuotaką. Ją taip pat išpuoškite kaip mažą mergytę. Kad išsiskirtų iš jūsų pulko, į plaukus įriškite didelius baltus bantus. Visos patraukite pasisupti karuselėse. Pakeliui pateikite nuotakai užduočių. Jų galite pasirinkti iš užduočių sąrašo, kurį rasite prisiregistravusi.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Antroji dalis - paauglystė. Visos persirenkite kaip paauglės: sportbačiais ar kedais, maikutėmis, palaidais plaukais, lankeliais ar plaukų juostomis. Keliaukite pasivažinėti kartingu. Vėlgi pateikite nuotakai užduočių bei klausimų apie jaunąjį bei būsimą šeimyninį gyvenimą. Prisiminkite paauglystės meiles, atsisveikinkite su jomis sudegindamos meilų vardus, surašytus ant širdučių formos lapų.

Trečioji dalis - jaunystė. Tai dabarties laikai. Apsirenkite seksualiais drabužėliais, sėskite į išsinuomotą limuziną ir pasivažinėkite po miestą. Pakeliui nepamirškite prisaikdinti nuotakos su mergystės priesaika. Kai sutems, į dangų leiskite dangaus žibintus sakydamos palinkėjimus būsimo vedybinio gyvenimo proga. Jei dar yra jėgų, visos patraukite į klubą.


Lapai spausdinimui
 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >