Parduotuve Planuok Pati

Vaivorykštės spalvos

Vaivorykštės spalvos pav.#775 Vaivorykštės spalvos pav.#776 Vaivorykštės spalvos pav.#777 Vaivorykštės spalvos pav.#778 Vaivorykštės spalvos pav.#779 Vaivorykštės spalvos pav.#781

Vasara - įvairiausių spalvų metas. Kodėl nesurengus spalvoto mergvakario, kurio tema "Vaivorykštė". Kiekviena išsirinkite vaivorykštės spalvą ir apsirenkite būtent tokios spalvos rūbais, prisiderinkite tokios spalvos aksesuarus. Nuotakai galite taip pat arba išrinkti baltą spalvą arba kaip tik aprengti vaivorykštės spalvos drabužiu, o į plaukus įsegti baltą akcentą.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Šventės vietą dekoruokite spalvingai: įvairių spalvų vienkartinės servetėlės, spalvoti vėjo malūnėliai, balionai, girliandos ir panašiai. Maistas taip pat turėtų būti spalvingas. Tai padaryti ypač lengva, kai yra tiek daug vaisių ir uogų. Tiesiog suverkite juos ant medinių iešmelių. Pagal spalvas ant medinių iešmelių galite suverti ir vieno kąsnio sumuštinukus. Pasidarykite įvairių spalvingų alkoholinių kokteiliukų, papuoškite juos spalvotais skėtukais.

Suplanuokite užduotis, kurios taip pat būtų susijusios su spalvomis: tai gali būti įvairios piešimo užduotys, kaip "Nupiešk savo sužadėtinį", "Vyro skulptūra". Gatvėje galite sužaisti šiek tiek pakeistą šio žaidimo variantą, tiesiog korteles pasiruošdama su spalvomis, pavyzdžiui "surask vyrą su raudonais batais", "blondiną" ir panašiai. Dar viena užduotis nuotakai - žaidimas, kurio metu reikia atspėti, ką valgai (Gurmanė), tačiau liepkite pasakyti, ne tik kas tai, bet ir kokios spalvos.

Būtinai padarykite daug nuotraukų, gal net užsisakykite fotografą ir surenkite linksmą fotosesiją. Juk jūs visos tokios spalvingos ir gražios!

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >