Parduotuve Planuok Pati

Vienuolės

Vienuolės

Geram nuotakos nuteikimui būtinas geras jos pagrobimas į mergvakarį. Tegu vaikinukas vyrišku raštu parašo laiškutį ant iš sąsiuvinio išplėšto lapo, kuriame būtų rašoma, kad vienas vyrukas sužinojo, jog nuotaka ruošiasi tekėti ir siūlo jai paskutinį kartą susitikti pašėlti. Laiške parašyta kada šis atvažiuos jos pasiimti, kaip mergina turi būti apsirengusi. Tokį laiškutį įmeskite į draugės pašto dėžutę. Užsitikrinimui iš nežinomo numerio nusiųskite žinutę, kad nuotaka pasitikrintų pašto dėžutę. Sutartu laiku vietoj vaikinuko pasirodykite visos draugės apsirengusios vienuolių rūbais. Rūbus galite nuomotis arba pirkti, tačiau galite ir pačios pasisiūti. Tereikia juodos ir baltos medžiagos: pasisiūkite skarelę ant galvos su baltu apvadu bei balta apykaklę. Užteks apsirengti juodai ir uzsidėti šiuos vienuolės atributus.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Pagrobkite nuotaką ir vežkite į pirmąją šventės vietą - Pažaislio vienuolyną (jei ne kaunietės, galite vežti į kitą vienuolyną ar prie bažnyčios). Nuotakai kelionės metu užriškite akis. Visos tarpusavy bendraukite vienuolių nuotaikoje, kreipkitės viena į kitą "sese", galite kelionės metu groti grigališką choralą (bažnytinę muziką). Paaiškinkite nuotakai, kad sužinojote, jog ši nori tekėti, tačiau jūs žinote apie jos audringą ir nuodėmingą praeitį ir netikite, jog ji pasiruošusi doram ir gražiam šeimyniniam gyvenimui. Nuotaka turės jums įrodyti kaip myli vyrą, kaip moka būti jam gera žmona bei darbšti šeimininkė. Pagrįsti savo teiginiams apie nedorą nuotakos praeitį galite būti pasiruošusios kompromituojančių nuotraukų - su kompiuteriu sumaketuotų nuotraukų, kur nuotaka su seksualiais vyrukais. Aprenkite nuotaką: uždėkite ragiukus, raudoną veliumą.

Atlikite įvairias užduotis, kurių sąrašą rasite prisiregistravus. Vakarop šventę perkelkite į butą ar išnuomotą pirtelę. Būkite iš anksto paruošusios vietą: tamsoje pastatykite žvakę, juodos duonos ir vandens ąsotį. Galite padėti kokį nors šventojo paveikslą. Toks vaizdas turėtų šokiruoti jaunąją :) Daugiau jos šį vakarą nebekankinkite, įsijunkite linksmą muziką, šėlkite ir linksminkitės. Galite atlikti dar keletą užduotėlių. Pabaigoje patvirtinkite, kad nuotaka tinkama šeimyniniam gyvenimui. Įteikite tai patvirtinantį sertifikatą bei daugiau dovanų. Dovanų idėjų rasite prisiregistravusi.


Lapai spausdinimui
 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >