Parduotuve Planuok Pati

Vietoj įšventinimo į gaspadorius

išleisdami į gyvenimą jauną ir nepatyrusią šeimą, gyvenimo pradžiai surinkome kai kurį inventorių, kurį pagal šį aprašą ir instrukciją pateikiame:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

1. Šis daiktas vadinasi vaško kumelaite, linų mergaite arba lietuviškai tariant – ŽVAKĖ. Ji naudojama pasišviesti naktį, kai nebūna elektros. Jos dar ilgai neprireiks, nes jaunieji norės pabūti tamsoje, gink dieve neišmesti, po 9 mėnesių labai prireiks.
2. Šioje dėžutėje yra DEGTUKAI. Be jų gyvenime labai riesta, nei valgyti išsivirsi, nei žvakę užsidegsi. Tačiau žengiančius pirmuosius gyvenimo žingsnius – perspėjame: degtukus reikia taupyti, su jais, kaip ir su nervais – nežaiskite – pasekmės būna nepageidaujamos.
3. Siūlome naudotis ir šiuo TEPALU. juo plonai tepkite batus ne tik eidami į pramogas, bet ir į darbą. gerai išblizgintas apavas gali tarnauti veidrodžiu. Nors jaunieji dar ilgai į veidrodį nežiūrės, bet tik vienas į kitą.
4. Pirmosiomis gyvenimo savaitėmis jaunieji paprastai mažai dėmesio skirs aplinkos tvarkymui (nebus laiko). Dovanojame SEMTUVĖLĮ – ŠIUPĖLIUKĄ. su juo ne tik šiukšles semkite, bet ir aštresnius žodžius, jeigu jie šeimoje pasitaikys.
5. Čia ŠEPETYS. Jį galima daug kur panaudoti. Jis tinka mankštai atlikti, nugarai pasikasyti, užsibuvusius svečius išprašyti.
6. TARKA – skylėta daiktas. Skirta morkų, bulvių smulkinimui. Taip pat aštrių charakterio kampų užapvalinimui.
7. Spėkite, miške gimęs, miške augęs, atėjęs į namus visiems gerkles maišo, kas? ŠAUKŠTAS. juo galima sriubą maišyti, košę ir kitas patrovas, kurias išvirs jaunoji šeimininkė.
8. PEILIS – skiriamas šeimos galvai, nes pagal lietuviškas tradicijas duonos raikymas kaip ir jos parūpinimas priskiriamas vyrui.
9. Labai puikus ir šviesus būtų jaunavedžių gyvenimas, jei ne puodai. Jaunos šeimininkės darbui palengvinti dovanojame suraizgytą, sumaišytą daiktelį – ŠVEITIKLĮ.
10. Kad galėtumėte tobulintis ir lavintis šeimos atžalų auginimo srityje dovanojame modelį – LĖLĘ.

Jei iškils klausimų konsultuokitės su liudininke ir liudininku, jie labai prityrę šiuose reikaliukuose.
Linkime geros sveikatos, kantrybės, geležinių nervų ir sėkmės gyvenimo verpetuose !

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >