Parduotuve Planuok Pati

Žaisliukai iš makaronų Kalėdoms ir ne tik

Žaisliukai iš makaronų Kalėdoms ir ne tik pav.#2448 Žaisliukai iš makaronų Kalėdoms ir ne tik pav.#2449 Žaisliukai iš makaronų Kalėdoms ir ne tik pav.#2450 Žaisliukai iš makaronų Kalėdoms ir ne tik pav.#2451 Žaisliukai iš makaronų Kalėdoms ir ne tik pav.#2452 Žaisliukai iš makaronų Kalėdoms ir ne tik pav.#2453 Žaisliukai iš makaronų Kalėdoms ir ne tik pav.#2454 Žaisliukai iš makaronų Kalėdoms ir ne tik pav.#2455 Žaisliukai iš makaronų Kalėdoms ir ne tik pav.#2456 Žaisliukai iš makaronų Kalėdoms ir ne tik pav.#2457 Žaisliukai iš makaronų Kalėdoms ir ne tik pav.#2458 Žaisliukai iš makaronų Kalėdoms ir ne tik pav.#2459 Žaisliukai iš makaronų Kalėdoms ir ne tik pav.#2460 Žaisliukai iš makaronų Kalėdoms ir ne tik pav.#2461 Žaisliukai iš makaronų Kalėdoms ir ne tik pav.#2462

Paprasčiau pasigaminti Kalėdines ar šventines dekoracijas ko gero negali būti. Tai ypač patiks Jūsų vaikučiams. Tiesiog pasižvalgykite po makaronų lentynas ir pasirinkite įvairesnių formų. O tada į darbą!

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Jums reikės:

  • įvairių makaronų; kruopų;
  • karštų klijų pistoleto su klijais;
  • dažų, karoliukų bei kitų dekoravimo priemonių;
  • virvučių žaisliukams pakabinti.

Darbas gan paprastas. Susidėliokite norimą ornamentą iš makaronų. Suklijuokite juos. Nudažykite. Jei norite, papuoškite karoliukais, plunksnom, kaspinėliais... Prisekite virvutę žaisliuko pakabinimui. Daugiau idėjų rasite paveikslėliuose.

Šaltinis: www.diy-enthusiasts.com.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >