Parduotuve Planuok Pati

Žodžiai apie vaikystę prieš tėvų palaiminimą

Mieli tėveliai,

Šiandien prieš Jus stovi Jūsų vaikai. Ne po vieną, o kartu. Jie jau suaugę ir pasiryžę sukurti savo šeimą, kurioje augins savo vaikus. Tačiau Jums jie visada išliks vaikais.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Vaikystė. Pats gražiausias ir, neabejotinai, pats TIKRIAUSIAS gyvenimo laikas. Laikas, kai tikrai gyvename – kasdien ir mokame džiaugtis paprastais dalykais. Tai laikas, kai nežinome žodžių „gyvenimo prasmė“ ir nereikia spręsti sudėtingų būties klausimų. Ir ne todėl, kad vaikai maži, kvaili ir nieko nesupranta. Vaikai supranta labai daug. Jų mąstymas yra paprastas ir supratimas paprastas, bet toks teisingas ir tikras, kokio suaugę nebesuprantame. Didieji pasaulio filosofai tai suprato ir stengėsi mokytis iš vaikų.

Vaikystė – tai tikrų draugų metas, laikas, kai nors ir pykstama, bet labai trumpai, ir taip greit vėl susitaikoma. Vaikai moka svajoti ir apie tai kalbėtis, kad bus kosmonautai, balerinos, ledų pardavėjai… Kiekvieno mūsų viduje gyvena vaikas. Tas, iš praeities, nesugadintas suaugusiųjų gyvenimo taisyklių.

Tad palaiminkite savo vaikus, kaip kiekvieną kartą mintyse laimindavote jiems išbėgant į kiemą ar einant į mokyklą. Te Jų naujas kelias būna lengvas ir te sugrįžta pas Jus atnešdami vaikų klegesį ir juoką. Kitų vaikų – Jūsų anūkų.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >