Parduotuve Planuok Pati

Žodžiai ataskaitai apie dokumentus

Piršlienė:

Labas vakaras visiems susirinkusiems. Visus svetelius domina kur mes buvome, ką veikėme. O gi mes ilgai keliavome ir nusikamavome. Jūs mūsų kantriai laukėt, akių nuo kelio neatitraukėt, taigi dabar paklausykit. Aš su piršliu ir su šiuo pulkeliu dalyvavome vienoje avarijoje. Meilės sankryžoje susidūrė dvi širdys. Mes buvome liudininkai ir juos nuvežėme į bažnyčią. Jie buvo nubausti aukso žiedų sumainymu, širdžių ir rankų sujungimu ir abu neteko viengungystės teisių. Nuo šiandien “aš” pamažu išnyksta, lieka “mes”. Šis žodis augs kartu su jumis. Šiandien - šeimos gimimo diena. Šeima dar labai jauna, eis laikas, bręs šeima, du atskiri pasauliai jungsis viename. Neišsigąskite, skaudės, galbūt ir ašarėlė nuriedės, toks dėsnis ir tokia tiesa: du kūnai jungias amžinai, kad susilieję sužydėtų vaivorykštės spalvomis, kad augtų ir klestėtų darni šeima. O štai ir dokumentai, paliudijantys santuokos sakramentą.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Jauniesiems įteikiami dokumentai.

Piršlys:

Šiandien užgimė darni šeima. Tad pagal seną tradiciją siūlau pakelti pirmąjį tostą už šį svarbų dokumentą ir už šiuos du žmones, kurie sukūrė ..... (jaunųjų pavardė) šeimą. Tegu jų gyvenimas būna gražus ir darnus, o jų meilės liepsna skaičiai liepsnoja ir šildo visus aplinkinius. Už jaunuosius! 

Pakeliamas tostas už jaunuosius.

Na o dabar leiskite pasveikinti visus susirinkusius į vestuvių puotą ir kartu atsinešusius gerus balsus, miklias kojas, gerą skrandį, saldžias lūpas, nepakartojamą šypseną, mylinčią širdį ir gerą nuotaiką. Kartu uliavosime, už jaunuosius taures kilnosime, dainas dainuosime. Tad visų labai prašau: jaunuosius, jų tėvelius, o ir mane piršlį šlovinkite, gėrimus ir valgius ragaukite, iš muzikanto devynis prakaitus spauskite, šokite, dainuokite. Nepamirškite ir „karti, karti degtinė karti“ padainuoti, gražioms moterytėms už šono grybštelti, piršliui ir svočiai "lyčną" įpilti. Ir prašau netikėkite pletkais, kad piršlys yra melagis.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >