Parduotuve Planuok Pati

Žodžiai mamai nuo sūnaus

Mieloji mama,

Tu pirmoji išvydai mane, atėjusį į šį pasaulį. Vienintelė patyrei tiek daug nemigo naktų, bet vis šypsojaisi, niūniavai lopšinę ir džiaugeisi, nes aš - Tavo jau svajonėse lauktas sūnus. Aš buvau be galo laimingas. Akutėmis sekiau kiekvieną Tavo žingsnį, griuvau ir kėliausi ir taip kartu su Tavimi ėmiau pažinti gyvenimą. Ir tik Tavo dėka buvo tokia nerūpestinga ir laiminga mano vaikystė.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Buvau kiek padykęs, gal ne kartą esu įskaudinęs, įžeidęs, bet Tu visada buvai tokia kantri ir kartu švelni, net ir bardama. Mėgau daug lakstyti ir visur laipioti, todėl beveik visada kojos būdavo nubrozdintos. Prisimenu, kaip mane tvarstydama guosdavai. Ir vien nuo Tavo rankų šilumos skausmas sumažėdavo perpus.

Ačiū Tau, Mamyte, už rūpestį, už nemigo naktis, už padrąsinančią šypseną, visada ištiestą ranką, į kurią galėdavau įsitverti ir nepargriūti. Niekada nesugebėsiu atsidėkoti už visą tą meilę, šilumą, saugumą, už visa tai, ką man davei, bet leisk nors tūkstantąją šio dėkingumo dalį išreikšti įteikiant šią simbolinę dovaną.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >