Parduotuve Planuok Pati

Žvakidės iš vienkartinių šaukštelių

Žvakidės iš vienkartinių šaukštelių pav.#836 Žvakidės iš vienkartinių šaukštelių pav.#837 Žvakidės iš vienkartinių šaukštelių pav.#838 Žvakidės iš vienkartinių šaukštelių pav.#839 Žvakidės iš vienkartinių šaukštelių pav.#840 Žvakidės iš vienkartinių šaukštelių pav.#841 Žvakidės iš vienkartinių šaukštelių pav.#842 Žvakidės iš vienkartinių šaukštelių pav.#843 Žvakidės iš vienkartinių šaukštelių pav.#844 Žvakidės iš vienkartinių šaukštelių pav.#845 Žvakidės iš vienkartinių šaukštelių pav.#846 Žvakidės iš vienkartinių šaukštelių pav.#847

Labai gražios žvakidės, įspūdingai atrodančios prietemoje. Jos gali papuošti taką vestuvėms dvyliktą valandą, taip pat būti gražia dekoracija krikštynoms terasoje. Taigi, jums reikės:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

I variantas

  • vienkartinių platsikinių šaukštelių,
  • ugnies,
  • žvakės, kurią dėsite į žvakidę, 
  • kamštuko nuo sulčių (pagrindui).

Šaukštelius, kuriuos naudosite gėlei šiek tiek pakaitinkite virš ugnies, kad jie apsilydytų ir įgautų žiedlapio formą. Atsargiai, nenusideginkite, nes plastmasė karšta. Kai šaukšteliai atvės, nukarpykite jų kotelius. Vėl palaikykite likusią šaukštelio dalį virš ugnies ir greitai, kol apsilydžiusi plastmasė dar nesustingo, suklijuokite lapelius vieną prie kito. Taip formuokite norimą gėlės vainiką. Nepamirškite palikti vietos žvakei, taigi vidurys turi likti pakankamai platus. Kad žvakidė stabiliau stovėtų, gėlės pagrindą priklijuokite prie plastmasinio kamštelio nuo sulčių, naudodama tą patį pakaitinimo virš ugnies principą.

II variantas

  • vienkartinių plastikinių šaukštelių,
  • žvakės, kurią dėsite į žvakidę,
  • vienkartinės stiklinės.

Nukarpykite šaukštelių kotelius. Šį kartą gėlė bus lygiais lapeliais, todėl paties šaukštelio nekaitiname. Šaukštelių viršūnėles ratu klijuokite aplink stiklinę. Galite klijuoti naudodama lipnią juostą arba palydydama šaukštelio galiuką ant ugnies, kad plastmasė aptirptų. Tokiu principu galite pasidaryti ne tik žvakidę, bet ir lempą, tik reiktų pasikonsultuoti su specialistais dėl atstumo nuo plastmasės iki lemputės, kad įjungus ši neišsilydytų nuo šviesos skleidžiamo karščio.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >