Parduotuve Planuok Pati

Anekdotai vestuviniam laikraščiui

Anekdotai vestuviniam laikraščiui

 Anekdotai apie santuokinį gyvenimą tiks ne tik laikraštukui, bet bus įdomu paklausyti ir šventės metu:

Vyras kreipėsi į Dievą: " Dieve, padaryk taip, kad mes su žmona pasikeistume vietomis, ji sėdi namuose ir nieko nedaro, noriu į jos vietą."
Dievas įvykdė jo prašymą. Kitą rytą atsibunda vyras žmonos kailyje: šoktelėjo iš lovos, greitai pusryčius pagamino, vyresnėlį į mokyklą suruošė, jaunėlį į darželį nuvedė, vėliau į parduotuvę, produktus nusipirko, vėliau pietus išvirė, tik norėjo pailsėti, reikia vyresnėlį iš mokyklos paimti, jaunėlį iš darželio, pasiėmė abu vaikus, dabar pamokas padėjo ruošti, čia vėl vakarienę gaminti, pavalgė visi, indus išplovė, viską sutvarkė, vaikus išmaudė, tik atsigulė pailsėti, čia žmona jam sako: " O kas vyro pareigas atliks...?"
Praėjo mėnuo. Vyras meldžiasi Dievui: "Dieve, grąžink viską kaip buvo, aš taip toliau negaliu..."
Dievas atsako: " Per vėlu, tu nėščias."

Rekomenduojame Jūsų šventei:

*****

- Kokia jūsų su vyru skryrybų priežąstis?
- Nesutapo mūsų religinės pažiūros.
- O konkrečiau?
- Jis atsisako pripažinti, kad aš deivė!

*****

Kalbasi tėvas su sūnumi prieš vedybas. Tėvas:
- Sūnau, vedęs tu turėsi šeimą ir vaikų, kurie tavo gyvenime pakeis viską. Todėl apsispręsk, kas tau gyvenime svarbiau - šeima ar viskas?

*****

- Nu ir ką man daba daryti? Noriu vest bet niekaip neįtinku savo motinai: nei viena iš mano merginų jai nepatinka...
- Labai paprasta! Susirask tokią, kuri bus labai panaši į tavo motiną
- Radau, bet tada tėvas pakėlė tokį skandalą...

*****

Kai vyras savo žmonai atidaro automobilio dureles, jūs galite būti tikri, kad tai arba naujas automobilis, arba nauja žmona.

*****

Pagyvenusi šeima neturinti vaikų susiruošia į kelionę traukiniu. Jie su savimi pasiima savo mylimiausią voverytę. Belipant i traukinį palydovė pamačius narvelį su vovere sako:
-I traukinį su gyvūnais negalima.
-Tu vyras, galvok ką nors. Be mūsų voverytės mes niekur nevažiuosim,-sako žmona vyrui. Vyras paima narvelį ir paskubom į tualetą. Ten įsikiša voverę į kelnes, išmeta narvelį ir ramus įlipa į traukinį.
Pravažiuoja jie nemažą kelią sėdėdami vienas prieš kitą. Staiga vyras įkiša ranka į kelnes ir ištraukęs voverę kad jau dės ją į žemę.
-Tu ką, išprotėjai? Ką tu padarei su mūsų numylėtine?-sušunka isterijos apimta moteris. O vyras jai sukandęs dantis išlemena:
-Kai mano kiaušiukus riešutais palaikė - aš kentėjau, kai mano užpakalį dreve palaikė - aš dar kentėjau, bet kai riešutus į drevę pradėjo tempt... Nepyk, nebeiškenčiau.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >