Parduotuve Planuok Pati

Apelsinais kvepianti dekoracija

Apelsinais kvepianti dekoracija pav.#4772 Apelsinais kvepianti dekoracija pav.#4773 Apelsinais kvepianti dekoracija pav.#4774 Apelsinais kvepianti dekoracija pav.#4775 Apelsinais kvepianti dekoracija pav.#4776 Apelsinais kvepianti dekoracija pav.#4813 Apelsinais kvepianti dekoracija pav.#4825 Apelsinais kvepianti dekoracija pav.#4826 Apelsinais kvepianti dekoracija pav.#4827 Apelsinais kvepianti dekoracija pav.#5088

Apelsininės dekoracijos labai tinka Kalėdiniam, žiemos laikotarpiui. Jos ne tik gražiai atrodo, bet ir namus pripildo jaukumo bei šventinių kvapų. Dekoracijai pasigaminti jums reikės, žinoma, apelsinų. 

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Gėlytėms pagaminti perpjaukite apelsiną pusiau. Išskobkite jo vidų. Įpjaukite, kad gautųsi lapeliai ir leiskite gėlytei išdžiūti. Galite džiovinti natūraliai arba orkaitėje. Jei norėsite gėlytes kabinti, prieš džiovinant padarykite skylutes.

Apskritimams padaryti juos šiek tiek padžiovinkite ir tik tada įspauskite viduriuką, kad gautųsi norima forma.

Iš žievelės su sausainių kepimo formomis galite išpjaustyti ir kitokių dekoracijų, suverti jas ant virvutės ir taip pasigaminti girliandas.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >