Parduotuve Planuok Pati

Bažnyčios dekoras - kaip papuošti santuokos ceremonijai

Bažnyčios dekoras - kaip papuošti santuokos ceremonijai pav.#852 Bažnyčios dekoras - kaip papuošti santuokos ceremonijai pav.#853 Bažnyčios dekoras - kaip papuošti santuokos ceremonijai pav.#854 Bažnyčios dekoras - kaip papuošti santuokos ceremonijai pav.#855 Bažnyčios dekoras - kaip papuošti santuokos ceremonijai pav.#856 Bažnyčios dekoras - kaip papuošti santuokos ceremonijai pav.#857 Bažnyčios dekoras - kaip papuošti santuokos ceremonijai pav.#858 Bažnyčios dekoras - kaip papuošti santuokos ceremonijai pav.#859 Bažnyčios dekoras - kaip papuošti santuokos ceremonijai pav.#860 Bažnyčios dekoras - kaip papuošti santuokos ceremonijai pav.#861 Bažnyčios dekoras - kaip papuošti santuokos ceremonijai pav.#862 Bažnyčios dekoras - kaip papuošti santuokos ceremonijai pav.#871 Bažnyčios dekoras - kaip papuošti santuokos ceremonijai pav.#872 Bažnyčios dekoras - kaip papuošti santuokos ceremonijai pav.#873 Bažnyčios dekoras - kaip papuošti santuokos ceremonijai pav.#874 Bažnyčios dekoras - kaip papuošti santuokos ceremonijai pav.#1156 Bažnyčios dekoras - kaip papuošti santuokos ceremonijai pav.#1174 Bažnyčios dekoras - kaip papuošti santuokos ceremonijai pav.#1175 Bažnyčios dekoras - kaip papuošti santuokos ceremonijai pav.#1176 Bažnyčios dekoras - kaip papuošti santuokos ceremonijai pav.#1177 Bažnyčios dekoras - kaip papuošti santuokos ceremonijai pav.#1178 Bažnyčios dekoras - kaip papuošti santuokos ceremonijai pav.#1179 Bažnyčios dekoras - kaip papuošti santuokos ceremonijai pav.#1529 Bažnyčios dekoras - kaip papuošti santuokos ceremonijai pav.#3574 Bažnyčios dekoras - kaip papuošti santuokos ceremonijai pav.#3694 Bažnyčios dekoras - kaip papuošti santuokos ceremonijai pav.#3723 Bažnyčios dekoras - kaip papuošti santuokos ceremonijai pav.#3770 Bažnyčios dekoras - kaip papuošti santuokos ceremonijai pav.#5579 Bažnyčios dekoras - kaip papuošti santuokos ceremonijai pav.#5589

Bažnyčios papuošimas priklauso nuo atsakymo į porą klausimų: kokią dalį biudžeto galite tam skirti bei ką leis kunigas. Variantų yra įvairiausių. Daug ką galite pasidaryti pati ir taip sutaupyti pinigėlių (kiekviena idėja iliustruota paveikslėliu):

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Gyvos gėlės, kaspinai, tiulis - tokios dekoracijos naudojamos dažniausiai. Paprastai renkamasi ne tokios brangios, sezoninės gėlės. Tiulis gali būti rišamas ir kristi nuo kiekvieno suolo krašto žemyn arba pereiti nuo vieno suolo prie kito vientisa juosta. Galite pasielgti kūrybiškiau ir panaudoti pievų gėles, rugių šluoteles. Gėlytes galite pamerkti į kibirėlius ir juos pakabinti ar sustatyti abipus tako. Žinoma, kadangi artėjant vestuvėms turėsite ir taip daug darbų, puošybai būtų gerai turėti pagalbininkę, kuri jei ne suruoštų, tai bent jau nuvežtų dekoracijas į bažnyčią ir pasirūpintų jų sukabinimu. Rinkdamasi gyvas gėles dekorui pasitarkite su floriste, pasidomėkite ar išsilaikys gėlės nenuvytusios, ypač jei planuojate papuošimus daryti pati ar prašyti kažko iš artimųjų, kas neturi reikalingų profesinių žinių.

Pom poms - vietoj gėlių ir kaspinų galite naudoti Pom poms (kaip juos pasidaryti rasite čia, skyrelyje Rankdarbiai rasite ir daugiau idėjų burbulams bei gėlėms pasidaryti - jais galite papuošti bažnyčios suolus). Rinkitės nebūtinai baltą spalvą, o derinkite prie vestuvių temoje dominuojančio akcento spalvos. Tokios popierinės dekoracijos tikrai nenuvys, o atrodys ne prasčiau už gyvas gėles. Jei planuojate pom poms pirkti, pasidomėkite forumuose, gal yra parduodančių naudotas, bet dar visiškai geras dekoracijas. Taip sutaupysite pinigėlių. Jei planuojate dekoracijas darytis pati, pasiskaičiuokite, kartais užsisakyti yra pigiau, nei pirkti medžiagas, nes tuo užsiimantys specialistai jas gauna kitomis, didmeninėmis kainomis.

Dekoracijos iš karoliukų - jei esate kruopšti ir mokate verti karoliukus, galite pasidaryti papuošimus iš jų. Tai bus tikrai originalu.

Dekoracijos iš pistacijų lukštų - o gal jums patiks gėlytės iš pistacijų lukštų? Jomis galite papuošti bažnyčios suolus, nuspalvindama sidabrine ar auksine spalva.

3D popierinės rožės - jos atrodo tikrai įspūdingai, ypač jei yra didelės. Kaip pasidaryti 3D popierines rožes rasite čia. Vėliau jas galite liepti pulkui nusikabinti ir panaudoti fotosesijoje gamtoje. Tokias dekoracijas galite užsisakyti ir pas rankdarbiais užsiimančius specialistus. Paieškokite skyrelyje Apsipirkimai.

Žvaigždės - o gal jūs norite iki altoriaus nueiti žvaigždėtu keliu? Išsikarpykite iš blizgaus popieriaus žvaigždes, jomis papuoškite tako pakraščius bei pakabinkite didesnes žvaigždes ant suolų.

Plunksnos - suolų papuošimui galite panaudoti dideles plunksnas. Jas galite derinti su gėlėmis arba kaspinais.

Šakelės - puokšteles prie bažnyčios suolų galite padaryti iš sausų dekoratyvinių šakelių. Jas tereikia nudažyti norima spalva.

Tūtelės - iš dekoratyvaus popieriaus padarykite gražias tūteles, kurias galėsite pakabinti ant suolų kraštų. Į tūteles galima įdėti įvairių dekoracijų: nuo sausų gėlių iki skanumynų, kuriuos svečiai po ceremonijos galės pasiimti ir pasivaišinti.

Įrėmintos nuotraukos - ant suolų galite sukabinti Jūsų vaikystės, Jūsų pažinties ar kitas svarbias nuotraukas, įrėmintas rėmeliuose.

Takas link altoriaus - ant jo galima pabarstyti žiedlapių. Gražiau atrodo vienspalviai žiedlapiai nei margi. Galima padėti žvakučių, tačiau reiktų apgalvoti, jei jūsų suknelė pūsta, ar neužkliudysite eidama žvakučių arba žiedlapių.

Kilimas - jūsų meilės istorija - takui galite pagaminti ilgą medžiagos juostą, ant kurios surašyta jūsų meilės istorija nuo susipažinimo iki dabar. Galite įterpti nuotraukų arba tiesiog surašyti tekstą.

Rąsteliai su citatomis apie meilę iš Biblijos - tokia dekoracija tiks natūralioms, gamtinėms vestuvėms.

Popierinės širdelės - iškirpkite daug didelių širdelių. Jos gali būti spalvotos (jei norite žaismingos nuotaikos) arba derėti prie bažnyčios spalvų). Priklijuokite jas ant pagaliukų. Jomis galite papuošti suolus bei duoti svečiams laikyti rankose.

Klevo lapai, dekoratyvūs moliūgai - tai puikios dekoracijos rudens šventei. Lapus reiktų šiek tiek padžiovinti ir gerai išpurkšti plaukų laku. Tada jie gerai laikysis ir įgaus dailų blizgesį. Moliūgus galima dažyti, kad tiktų jūsų šventei, išraižyti norimus žodžius, vestuvių datą.

Vazonėliai su smilgomis - juose įkomponuokite popierinių drugelių, paukštelių ar popierinių žiedų. Suderinkite natūralias ir dirbtines medžiagas.

Plunksnos - iš takelio abiejų pusių galite paberti plunksnų. Jei naudosite tokią dekoraciją, gerai apgalvokite ją, kad eidama nuotaka nenubrauktų plunksnų savo sijonu.

Jei bažnyčia tamsoka, galite į tiulį įpinti lempučių girliandą.  Tamsesnėj bažnyčioj būtų gražu jei kelią link altoriaus papuoštumėte žvakėmis, žvakides galite pasidaryti iš vienkartinių šaukštelių

Daugiau idėjų rasite į google vaizdus įvedusi paieškos žodžius "church decorations for wedding", "church pew & aisle ideas", taip pat Pinterest nuotraukose čia.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >