Parduotuve Planuok Pati

Darbštuolės

Darbštuolės

Šis scenarijus tinka jei nuotaka laukiasi ir norite ramiai paminėti mergvakarį. Gali būti, kad ir tarp draugių jau yra mamyčių su mažais vaikučiais, kurių nėra kaip palikti. Apsirenkite kaip namų šeimininkės, su moteriškomis suknelėmis, plaukus suriškite skarute ar plaukų juosta. Visos galite susitarti įsisegti po tokios pačios spalvos gėlę į plaukus. Nuotakai ypatingų persirengimų nereikia. Kad išsiskirtų į plaukus galite įsegti nuometą ar didelę baltą gėlę.

Visos susirinkite pas kurią nors merginą namuose. Čia pasiruoškite vaišes. Idėjų skaniems užkandžiams rasite skyrelyje Skanumynai. Kuri nors iš draugių atsivežkite nuotaką. Kadangi ši laukiasi, nuotakos nereikia per daug jaudinti, taigi pagrobimų būtų gerai nedaryti. Įteikite nuotakai nuometą arba įsekite baltą gėlę. Namuose atlikite keletą užduotėlių. Jų galite pasirinkti iš sąrašo prisiregistravusi. Užkąskite. Įteikite dovanas, keliaraištį.

Antroji šventės dalis tegu vyksta keramikos piešimo pamokėlės metu. Iš anksto užsisakykite piešimą ant puodelių. Galite užsisakyti ir piešimą ant šilko, dekupažą ar kokį kitą panašų užsiėmimą grupei žmonių. Padarytą rankdarbį padovanosite būsimai nuotakai. Visos ramiai bedirbdamos paplepėsite ir pasibūsite drauge.

Pasibaigus užsiėmimui patraukite į iš anksto sugalvotą vietą, kur bus skaitoma priesaika. Tai turėtų būti netoli tos vietos, kur darėte rankdarbius. Perskaitykite priesaiką. Galite visos užsidegti po šaltąją ugnelę, paleisti į dangų dangaus žibintus ar balionus ir pasakyti palinkėjimus. Vakarėlį baikite.


Lapai spausdinimui
 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >