Parduotuve Planuok Pati

Dekoracija - 3D žvaigždutės

Dekoracija - 3D žvaigždutės pav.#3240 Dekoracija - 3D žvaigždutės pav.#3241 Dekoracija - 3D žvaigždutės pav.#3242 Dekoracija - 3D žvaigždutės pav.#3243 Dekoracija - 3D žvaigždutės pav.#3244 Dekoracija - 3D žvaigždutės pav.#3245 Dekoracija - 3D žvaigždutės pav.#3246 Dekoracija - 3D žvaigždutės pav.#3247

Štai tokios dailios žvaigždutės gali ne tik papuošti Jūsų šventę, bet ir mažylio kambarį. Na o pagaminti jas gan paprasta. Jums reikės:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

  • Spalvoto popieriaus;
  • Žirklių;
  • siūlo;
  • apskritimo, ant kurio kabinsite žvaigždučių girliandas (jam galite sėkmingai panaudoti kartono juostelę, kurią reikia sujungti ir apvynioti dekoratyviu siūlu).

Pasiruoškite vyniojamo popieriaus. Popierių galite nudažyti akvarele, kad gautumėte dailų spalvų perėjimą (naudokite liejimo techniką, kai visas lapas sudrėkinamas, o tik tada ant drėgno paviršiaus tepami dažai, kurie tokiu atveju išsilieja). Lapui pilnai išdžūvus susikarpykite juos apie 50cm ilgio ir centimetro pločio juostelėmis. Iš pradžių pasibandykite, koks ilgio ir pločio santykis optimaliausias, kad gautųsi Jūsų norima žvaigždutė. Kiekvieną juostelę sulankstykite kaip parodyta instrukcijose. Žvaigždutes susidėliokite pagal atspalvius. Jas suverkite ant dekoratyvaus siūlo tarp žvaigždučių palikdama apie centrimetro tarpelį, o kad žvaigždutės nenusmuktų, padarykite mazgelį po kiekviena žvaigždute. Apskritimo rėmą apnarpliokite siūlais lyg darytumėte indėnišką "sapnų gaudytoją". Ant apskirtimo šonų bei per vidurį prikabinkite skirtingo ilgio žvaigždučių girliandų. Jei norite ir mėnulio, jį pasisiūkite iš veltinio ar medžiagėlės, prikimškite sintepono.

Šaltinis: 1dogwoof.com

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >