Parduotuve Planuok Pati

Dekoruotas butelis

Dekoruotas butelis pav.#5460 Dekoruotas butelis pav.#5461 Dekoruotas butelis pav.#5462 Dekoruotas butelis pav.#5463 Dekoruotas butelis pav.#5464 Dekoruotas butelis pav.#5465 Dekoruotas butelis pav.#5466 Dekoruotas butelis pav.#5467

Tokiam buteliui pagaminti jums reikės dekoratyvaus butelio, virvelių, žirklių ir karštų klijų. Pirmiausia atkirpkite gabalėlį virvės tokio ilgio, kad būtų aplink kaklelį. Jį suklijuokite karštais klijais. Atmatuokite virvės gabalus tokio ilgio, kaip būtų butelio aukštis dvigubai. Juos pernerkite per virvę, uždėtą ant kaklelio. Dabar belieka raišioti mazgus vienodais atstumais ir taip "nerti" buteliui rūbą. Atkreipkite dėmesį, kad surišamos greta esančios virvelės poruojant tai iš vienos, tai iš kitos pusės. Galiausiai virvelių galai priklijuojami karštais klijais prie butelio pagrindo. Visi negražūs galiukai paslepiami po susukta virvele.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Tokį dekoruotą butelį galite panaudoti tiek vestuvėms smėlio ceremonijai, tiek sudėti raštelius ar palinkėjimus jauniesiems, taip pat jis puikiai tiks ir kitoms šventėms.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >