Parduotuve

Dokumentų įteikimas jauniesiems

Piršlys:

Visus svetelius domina, kur mes buvome, ką veikėme. O gi mes ilgai keliavome ir nusikamavome. Jūs mūsų kantriai laukėt, akių nuo kelio neatitraukėt, taigi dabar paklausykit.

Piršlienė:

Grįžome iš gražios ir prasmingos kelionės. Iš namų išsivežėme du jaunuolius ....ir ...,vieniems atvežėme žentą ir marčią, kitiems – naują šeimą, sujungtą aukso žiedais ir jų pačių pažadais bei mūsų parašais. Štai dokumentai, paliudijantys santuokos aktą.

Piršlienė:

 ….ir ….., šiandien mes esame liudininkai sąjungos, kurią sudarėte, patikėdami savo likimus vienas kitam. Žinokit, kad Santuoka – tai du žmonės, pasiryžę gyventi vieną gyvenimą ir būti vienas kitam kantrybės, pakantumo, stiprybės ir meilės šaltiniu.

 

Būk pirma pakomentavusi

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >
function mustAdd(articleId) { $.ajax({ url: '/planai/plano_scenarijus_prideti_straipsni/1/' + articleId, method: 'GET', success: function(result){ opener.PLAN_SCENARIO.refresh(); var data = jQuery.parseJSON(result); window.location.replace(data.redirect); } }); } function maybeAdd(articleId) { $.ajax({ url: '/planai/plano_scenarijus_prideti_straipsni/2/' + articleId, method: 'GET', success: function(result){ opener.PLAN_SCENARIO.refresh(); var data = jQuery.parseJSON(result); window.location.replace(data.redirect); } }); }