Parduotuve Planuok Pati

Dovanos tėveliams

I variantas

Piršliai turi būti pasiruošę dovanėlių humoro forma: termometrą, žaislinį gesintuvą ar vandens purkštuką, medaus indelį, diržą. Įteikdami dovanas sako šiuos žodžius:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Jaunojo mamai – dovanojame termometrą, kuriuo jūs nuolatos turėsite tikrinti jaunųjų gyvenimo temperatūrą, jei temperatūra pakelta iki gaisro laipsnio reikia gesinti.

Jaunojo tėvui dovanojame gesintuvą. Naudoti jį reikia pagal situaciją, žiūrint, kurio užpakalis degs – sūnaus ar marčios.

Jaunosios mamai – kubilą medaus. Bet ne tam, kad pati iškabintų, o tam, kad jaunųjų gyvenimą nuolatos saldintų. Tepkite jų liežuvius, kad blogi žodžiai nuo jų kristų, o geri – vienas kito širdin.

Jaunosios tėveliui – dovanojame neišsenkantį turtą. Kai tik jaunieji pasiskųs, kad trūksta turto, kad per mažai jiems duodate, tai pridėkite pagal jų pageidavimus.


II variantas

Reikia turėti termometrą, gesintuvą, soskę, taupyklę, akinius.
Tėveliams padėkojome, bet neapdovanojome, norėčiau tėvelius apdovanoti į ateitį, kad nebūtų nuskriausti.
• Šiandien jaunikio mamai dovanojame TERMOMETRĄ,kuriuo jūs nuolatos tikrinsite jaunųjų gyvenimo temperatūrą. Jai temperatūra per aukštai pakilus , iki gaisro liepsnos reikia gesinti.
• Jaunojo tėveliui dovanojam GESINTUVĄ. Naudoti ji reikia pagal situaciją, žiūrint kurio užpakalis degs- sūnaus ar marčios.
• Jaunosios mamai, SALDŽIĄ SOSKYTĘ , kad būsimiems anūkams turėtų, juk reikės jaunus tėvelius išleisti prisiminti medaus mėnesio.
• Jaunosios tėveliui dovanojam TAUPYKLĘ . Kaip tik jaunieji pasiskųs, kad trūksta turto, kad per mažai jiems duodate, prašom pagelbėti.
• O močiutėms sengalvėlėms dovanojam akinius, kad viską gerai matytų ir žinotų ar visi gerai atlieka savo pareigas.

 
 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >