Parduotuve Planuok Pati

Drugelių iš veltinio girlianda

Drugelių iš veltinio girlianda pav.#3094 Drugelių iš veltinio girlianda pav.#3095 Drugelių iš veltinio girlianda pav.#3096 Drugelių iš veltinio girlianda pav.#3097 Drugelių iš veltinio girlianda pav.#3098

Jei ruošiatės šventei, kurios tema - drugeliai - tokia dekoracija Jums gali puikiai tikti, o ją pasidaryti visai paprasta. Jums reikės:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

  • įvairių spalvų veltinio medžiagos;
  • veltinio vilnos kamuoliukams (arba jau padarytų kamuoliukų);
  • plonytės virvelės arba siūlo;
  • storo kartono lapo;
  • dviejų ažūrinių servetėlių arba dekoratyvaus popieriaus;
  • žirklių, ylos, klijų.

Išsikirpkite drugelio trafaretą. Jei šis Jums nepatinka, tiesiog įveskite į google vaizdų paiešką žodžius "Butterfly template". Iš veltinio išsikirpkite drugelių. Juo jų daugiau išsikirpsite, tuo didesnė dekoracija gausis. Pasiruoškite keturis virvutės gabalėlius, tokio ilgio, kokios norite dekoracijos. Juos galite daryti skirtingo ilgio, taip girlianda gražiau žiūrėsis. Suverkite pakaitomis drugelius ir vilnos kamuoliukus. Galite paderinti po du skirtingų spalvų drugelius ir kai kuriuos susiūti per viduriuką, kad būtų dvigubas drugelis. Toks drugelis stabiliau kabos ant siūlo. Iš kartono iškirpkite apskritimą. Ties jo kraštais pradurkite keturias skylutes virvutėms perverti. Užklijuokite ant kartono iš abiejų pusių ažūrines servetėles arba dekoratyvų popierių. Susiraskite vietas, kur buvo pradurtos ir per jas perkiškite virvutes su drugeliais. Vienoje kartono apskritimo pusėje turi kaboti dekoracija, kitoje - virvutės. Jas suimkite į vieną visumą ir padarykite mazgą taip, kad šis būtų virš apskritimo centro.

Tokių pačių drugelių galite pakabinti ir ant sienų, priklijuoti prie medinių iešmelių ir taip sukurti vientisą išbaigtą stilių. Jei Jūsų šventės tema ne drugeliai, galite šį principą panaudoti ir kitiems trafaretams.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >