Parduotuve Planuok Pati

Figūrėlės jaunųjų žinioms patikrinti

Figūrėlės jaunųjų žinioms patikrinti pav.#1764 Figūrėlės jaunųjų žinioms patikrinti pav.#1765 Figūrėlės jaunųjų žinioms patikrinti pav.#1766 Figūrėlės jaunųjų žinioms patikrinti pav.#1767 Figūrėlės jaunųjų žinioms patikrinti pav.#1768 Figūrėlės jaunųjų žinioms patikrinti pav.#1769 Figūrėlės jaunųjų žinioms patikrinti pav.#1770 Figūrėlės jaunųjų žinioms patikrinti pav.#1771

Jei manote, kad jaunųjų darbų paskirstymas - jau atsibodusi tradicija, padarykite viktoriną jų žinioms patikrinti, žaidimą rasite čia. Vietoj batų naudokite jaunikio ir nuotakos figūrėles priklijuotas ant medinių iešmelių. Galite panaudoti ir tikras dideles jaunųjų nuotraukas arba ant šiaudelių priklijuotas skrybėlę bei nuotakos veliumą.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Jums reikės atsispausdinti du nuotakos ir du jaunikio variantus. Trafaretus suklijuoti į vidų tarp jų idedant medinį iešmelį ir jį taip pat suklijuojant.

Liepkite jauniesiems teisingo atsakymo variantą pakelti kuo greičiau. Į klausimus apie jų meilę galite įmaišyti ir klausimų apie pareigas, pavyzdžiui, kas augins vaikus, kas keis vaikams pampersus (daugiau klausimų rasite čia). Bus linksma kai jaunieji iš inercijos kels savo nuotraukas ir prisiims įvairias pareigas.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >