Parduotuve Planuok Pati

Gandro atsakymas

Jeigu gamtoje išsiuntėte laišką gandrui, prie stalo visiems svečiams galite paskaityti jo atsakymą jaunavedžiams:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Mieli Jaunavedžiai
Vardas ir Vardas

Gavau džiugią žinią Lietuvos respublikoje Kauno mieste atsirado naujai iškepta Vardas ir Vardas šeima, su kuo juos nuoširdžiausiai sveikinu. Pranešu ir griežtai įspėju, kad nesitikėtų jog aš jiems vaikus nešiu, toks išnaudojimas seniai nemadingas ir visapusiškai pasenęs. Jaunieji patys privalo pasirūpinti vaikais, naudodami pažangesnius metodus. 
Kad neatidėliotų šito darbo besiskųsdami materialiniais sunkumais siunčiu pradžiai kraitelį. Stambesni reikmenys, kaip kūdikio lovytė, vonelė ir kiti daiktai bus atsiųsti vėliau.

Su pagarba Varliagaudauskis

II variantas

Gavau džiugią žinią, kad Lietuvos Respublikoje, .... mieste atsirado naujai iškepta ................................... šeima, su kuo Jus nuoširdžiausiai sveikinu. Pranešu ir griežtai įspėju, kad nesitikėtumėte jog aš jums vaikus nešiu, toks išnaudojimas seniai nemadingas ir visapusiškai pasenęs. Todėl mieli Jaunavedžiai, Jūs patys privalote pasirūpinti vaikais, naudodami pažangesnius metodus. O jei trūksta žinių, kaip atsiranda vaikai, visa instrukciją rasite mano Facebook puslapyje ~Varliagaudauskio blog’as~. Taigi iš anksto pranešu apie savo būsimą apsilankymą. Ką atnešiu sūnų ar dukrą dabar pasakyti negaliu, nes dar pats nežinau. Be to kad neatidėliotumėte šito darbo besiskųsdami materialiniais sunkumais siunčiu pradžiai kraitelį. Stambesnius reikmenis, kaip kūdikio lovytė, vonelė ir kiti daiktai bus atsiųsti vėliau.
Tad su nekantrumu laukite manęs...

 

Komentarai

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >