Parduotuve

Grupinis tostas

Liepkite svečiams sakyti būdvardžius, kurie ateina į galvą bežiūrint į jaunuosius. Jūs tuo tarpu šiuos būdvardžius surašykite į šį tekstą, kurį vėliau perskaitykite:

Šį _________________ ir ________________ vakarą, kai_________________ danguje įsižiebė ______________ žvaigždės, prie šio ____________________ stalo šioje __________________salėje susirinko _________________ damos ir _____________ ponai, kad pagerbtų ir pasveikintų mūsų _________________ jaunuosius. Linkime mūsų _____________ jaunavedžiams _____________ meilės, ____________ šypsenų, _____________draugų, ____________laimės ir _______________vaikučių. Šių _______________ vestuvių metu mes ______________ juoksimės, _____________ išdykausime, šoksime, valgysim, gėrsim į mūsų _____________ jaunavedžių sveikatą. Tebunie ši diena kaip ir visas jaunosios šeimos gyvenimas ____________________, _____________________, __________________ ir ___________________.

 

Būk pirma pakomentavusi

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >
function mustAdd(articleId) { $.ajax({ url: '/planai/plano_scenarijus_prideti_straipsni/1/' + articleId, method: 'GET', success: function(result){ opener.PLAN_SCENARIO.refresh(); var data = jQuery.parseJSON(result); window.location.replace(data.redirect); } }); } function maybeAdd(articleId) { $.ajax({ url: '/planai/plano_scenarijus_prideti_straipsni/2/' + articleId, method: 'GET', success: function(result){ opener.PLAN_SCENARIO.refresh(); var data = jQuery.parseJSON(result); window.location.replace(data.redirect); } }); }