Parduotuve Planuok Pati

Išlydėjimas su trimis užduotimis

Piršlienė:

Gerbiami svečiai, šiandien mes čia susirinkome į savarankišką gyvenimą palydėti ... (nuotakos vardas) ir ..... (jaunikio vardas). Dar akimirka, ir mes šiuos du gražius ir laimingus vyrą ir moterį išleisime sukti savo lizdą ir kurti laimę. O dabar norime kreiptis į jaunikį. .... (jaunikio vardas), tu - puikus jaunikaitis, pačiame jėgų žydėjime, tėvelių labai mylimas, giminaičių globojamas. Tačiau žinok, kad .... (nuotakos vardas) - pati gražiausia ir geriausia mergina visame pasaulyje. Taigi, įvairių kliūčių neišvengsi, nors turbūt ir nesitikėjai lengvai „praslįsti“. Matai, stovi trys taurės. Viena su saldžiu vandeniu, kita su rūgščiu, trečia su karčiu. Kokią taurę ištrauksi, toks ir laukia tavo gyvenimas.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Jaunasis geria pasaldintą vandenį. Galima būti iš anksto susitarus su piršliu, kad padėtų pasirinkti teisingą taurę arba visas tris padaryti saldžias. Visiems duoti paragauti ir įsitikinti, jog jaunikio pasirinktoje taurėje tikrai saldus vanduo.

Piršlienė:

Matom, saldus gyvenimas tavęs laukia, bet taip lengvai ... (nuotakos vardas) tau neatiduosim. Štai tau lėkštutė – padėk į ją tiek pinigėlių, kiek su .... (nuotakos vardas) ruošiesi gyventi metų.

Jaunikis deda pinigus, pasirūpinti, kad piršlys turėtų pingų.

Piršlienė:

Dar vienas nedidelis išbandymas: ..... (jaunikio vardas), surišk tokį tvirtą mazgą, kokią tvirtumo santuoką įsivaizduoji. Rišk rišk nebijok, daugiau mazgų raityk, užtrauk stipriau.......... Va pažiūrėkit kokia meilė. Gražu žiūrėt. O dabar atrišk taip greitai, kaip pas žmoną namo iš darbo skubėsi.

Riša.

Piršlienė:

Na ką, neblogai tu čia pasirodei. Tai prašom arčiau jaunosios.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >