Parduotuve Planuok Pati

Išlydint jaunuosius - jaunikio išbandymai

Atvykus piršliui su jaunikiu ir pabroliais, piršlienė klausia:

Ko gi čia tiek šaunių, jaunų vyrukų susirinko? Ar ką pametėte?

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Piršlys atsako:

Pamest mes nieko nepametėm, bet va rast tai planuojam. Girdėjom, kad čia yra pulkas mūsų mergelių nuobodžiaujančių, tai skubam joms į pagalbą, kad iš nuobodulio nesudžiūtų.

Piršlienė:

Na, ar tos mergelės jūsų, mes dar pasižiūrėsime. Štai aš turiu tokį testą. Jei jau su mergelėm esat kalbėję, tikrai ir į jų veidelius esat žiūrėję. O jei kuriam veidelis pats mieliausias pasauly, tai atpažins jį iš tūkstančio kitų. Patikrinsim, ar atpažinsit savo mergelę pagal jos lūpų antspaudą.

Piršlienė paduoda lapukus su merginų lūpų antspaudais. Reikia surasti nuotakos lūpų antspaudą. Toliau piršlienė įteikia didelę taurę ar stiklainį vandens, kurio dugne raktelis ir sako:

Na, atrodo, jaunikis tikrai žino, kaip jo mergelė atrodo, bet ar jis pasiruošęs dėl savo mylimosios miškus pereit, upes perplaukt? Mūsų mergelės gražios kaip pasakose, todėl ir užduotis jums teks kaip iš pasakos. Štai jums vanduo, o jo dugne raktelis, su kuriuo atrakinsit duris pas mūsų mergeles. Išgerkite vandenį iki dugno ir tik tada galėsite spyną atrakinti.

Atlikus šią užduotį piršlienė jaunikiui įteikia sutartį, kurioje surašyti įvairūs pasižadėjimo punktai (pavyzdžiui, "nemiegoti per naktis, kad nei vienas pabrolys su krikštynomis neaplenktų", "Būti tikru vyru ir namuose nepamiršti įsukti perdegusių lempučių, nukritusių spintelių rankenų, įkalti išklibusius vinis"):

Na, o dabar iš pasakų grįžtam į tikrovę, prieš įleidžiant į mums priklausančią nuosavybę bei parodant brangiausią kilnojamą ir nekilnojamą turtą, prašau pasirašyti, o tada garsiai perskaityti sutartį.

Pasirašius sutartį atrakinamos durys, jaunasis susitinka su nuotaka, pristatomos poros. Pristatymo metu galima paskaityti, ką reiškia nuotakos bei porų pasirinktos gėlės, trumpai pristatoma tolimesnė programa (kur vyksime, kelintą valandą), papuošiami automobiliai ir keliaujama į bažnyčią.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >