Parduotuve Planuok Pati

Įšventinimas į šeimininkus

Piršlys:

Sakoma, kad jokia šeima nebus pilnavertė, jeigu neturės įrankių, kuriais galėtų tvarkyti šeimos ūkį, kurie padėtų išspręsti iškilusias problemas. Kadangi laikai nelengvi, viskas brangu, tai mes pirmai pradžiai įteiksime pačius būtiniausius daiktus. Šiais laikais baisu ką įžeisti, nes jaunimas kovoja už lygias teises. Nenorėdami nė vieno nuskriausti ar supykdyti, išrinkome tokias dovanas, kad abu nesijaustų prastesni ar nebūtų pažeistos nė vienos lygių galimybių teisės.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Štai prijuostės kiekvienam. Šiais laikais jau nieko nestebina, kad virtuvėje vietą užima vyrai. Tad mes už lygias galimybes, suteikiame abiems šansą pasireikšti šioje srityje. Nuotakai prijuostė – „Pas gerą šeimininkę viskas turi blizgėti, ypač auskarai ir žiedai.“, jaunikio prijuostė – „Kol aš virtuvėje, mano žmona nebadaus“.

Kadangi tiek šeimininkė, tiek šeiminikas mėgsta madingai rengtis, tai abiems norime įteikti po naujų batų porą – būkite stilingi ir madingi ne tik darbe, bet ir namuose. Liudui – „Nike“ kaliošai, o Kristinai – louboutini kaliošai (su raudonu padu).

Ir štai paskutinysis ir itin retas, bet labai reikalingas daiktas kiekvienuose namuose – išmanusis I-puods. Ilgai naudositės ir džiaugsitės šiuo puodu, jei vakarienę valgysite restorane.

O tam, kad kiekvieną kartą nereikėtų priminti apie namų taisykles – dovanojame jums lentelę su laimingų namų taisyklėmis. Labai praktiškas ir naudingas rakandas – taisykles bus galima mokintis ir nuolat prisiminti ruošiant valgyti. Kaip sakoma visų mokslų motina – kartojimas. Kartokite taisykles, taikykite jas – tai ne tik kad nepamiršite, bet ir būsite laimingi.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >