Parduotuve Planuok Pati

Jaunikio spektaklis

Jaunikio spektaklis

Spektakliui reiks pasiruošti paklodę su skyle galvai bei skylėmis rankoms. Prie skylės galvai prisiūkite šliaužtuką taip, kad įkišus galvą atrodytų, lyg paklodės fone yra mažas vaikutis. Pasiruoškite priklausomai nuo teksto papildomus daiktus, reikalingus vaidinimui. Vaidinti pakvieskite jaunąją ir jaunikį. Vyras įkiša savo galvą, o nuotaka rankas bei vaidina priklausomai nuo skaitomo teksto. Video, kaip tai atrodo, galite pasižiūrėti čia.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

I variantas

Noriu papasakot, kaip buvo ankščiau, kaip gimsta vaikai, kaip auga ir t.t 19.... ..... .....d. (jaunojo gimimo diena) pasaulį išvysta berniukas (atidengiama paklodė). Jį pavadina ..... (jaunojo vardas). Kai vaikai atsiranda pasauly jie ką pradeda daryt? (pauzė) Verkti. (verkia) Kad berniukas neverktų duodam berniukui atsigerti (duodama atsigerti iš buteliuko). Berniukas toks savarankiškas, vos ne vunderkindas, viską pats daro. Pagėrė berniukas, bet jis vistiek verkia (verkia). Galbūt berniukui šalta? Ausytės, nosytė jam šąla, tai uždedam jam kepurę (uždedama kepurė stora). Berniukui pasidarė šilta ir berniukas užmigo (knarkia). Pamiegojo, pamiegojo ir vėl verkia (verkia). Taip jis augo, augo ir kada jis tapo paauglys, tada jam užsinorėjo paragauti to, ko dar nepilnamečiams negalima, pajusti suaugusių vyrų malonumą. Ką daugiausia suaugę vyrai daro, tai padaro čerką (duodama išgerti degtinės). Įsitikina, kad jis tikras vyras, kad moka stikliuką pakelt, nesvarbu, kad ne visai pataiko. Vieną kartą ..... (jaunikio vardas) nusprendė nueiti į diskoteką. Tam, kad tinkamai pasiruoštų diskotekai, jisai nusprendė, kaip tikras vyras, nuskusti barzdą, pasipudruoti. Kaip tai daroma, jis buvo matęs per televizorių. (duodama skutimosi putos) Dabar paima prietaisą tam tikrą ir pradeda skustis (skutasi). Matosi, nelabai jam gaunasi, bet norisi atrodyt gražiai, nepriekaištingai, tai jis apskuto tas vietas kur tų plaukų net nebuvo (duodama servetėlė nusivalyti putoms). Po tokio labai svarbaus proceso reikia pasipuošt diskotekai. Tam jis įlindo į savo mamos spinta, ką surado, tą pradėjo dėtis ant savęs (uždedamas perukas ir akiniai). Kol mama darbe, jis ten pasiknaisiojo, susirado tai, ko reikia ir nuėjo į diskoteką (muzika, šoka). ..... (jaunikio vardas) linksminasi, žiūri į visas panas, renkasi pačią gražiausią, patraukliausią ir štai jis pamatė tą, kuri labiausiai jam patiko, tą turbūt vienintelę, kuri jam skirta ir įsimylėjo (uzdedama kepurė su gėle arba širdelė). Įsimylėjo taip, kaip sakoma, iki pat ausų. Kai visi vyrai parėjo namo, nuėjo pas tos merginos tėvus ir paprašė tos merginos rankos. Bet prieš tai pasakė 3 priežastis kodėl ta mergina turi būti su juo (vardina 3 priežastis). Taip susikūrė nauja šeima. Čia buvo mini tetras, kurį vaidino ...... ir ...... (jaunųjų vardai).

II variantas

Brangūs svečiai, kviečiame pažiūreti mini spektakliuką - " Jaunikis po baliaus su draugais".
OOO, matome jaunikis prabunda...susiima už galvos, ai kaip skauda po vakar.... bet ka darysi, reikia keltis, pasiražom....bėgam į vonią. Atsukam čiaupą, prisipilam vandenuko į delnus ir prausiam veiduką, prausiam prausiam... oi matom po išgertuvių rankos dreba, nelabai kaip išeina... nepamirštam išplaut ausyčių... o dabar jaunikis valo dantis, pats laikas, nes kvapelis tai nekoks....   nu ką, nusiprausėm, nusišluostom.... reik rytinę mankštą padaryt.... keliam dešinę ranką, kairę koją, dešinę koją, kairę ranką... bėgam bėgam, o dabar mostai į šonus, pritūpimai....na o dabar galima bėgti pusryčiauti. Lengvai užkandam, atsigeriam. Dabar jaunikis vėl kupinas jėgų, sotus ir atsigavęs. Pabaiga.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >