Parduotuve Planuok Pati

Ką reiškia būti tikru?

Ką reiškia būti tikru?

Ši ištrauka iš istorijos vaikams apie pliušinį triušį puikiai tiks žodžiams apie meilę, tikrus santykius ir tapimą tikru per meilę.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Istorija apie pliušinį triušį

"Ką reiškia būti tikru?" vieną dieną paklausė Triušis, kai jie gulėjo vienas šalia kito netoli vaikų kambario grotelių, kol močiutė dar neatėjo tvarkyti kambario. "Ar tai reiškia viduje turėti tuos daiktus, kurie visaip burzgia ir turėti mygtuką, kuris mane įjungia?"

"Būti tikru nėra tai, kaip tu esi padarytas", atsakė Lieknasis Arklys. "Tai dalykai, kurie tau nutinka. Kai kažkas tave myli ilgai ilgai, ne tik tam, kad su tavim pažaistų, bet TIKRAI myli tave, tada tu tampi tikras."

"Ar tai skauda?" paklausė Triušis.

"Kartais", atsakė Lieknasis Arklys, nes jis visada sakydavo tiesą. "Kai tu esi tikras, tu neprieštarauji, jog tave įskaudina".

"Ar tai nutinka iš karto - tapimas tikru, na kaip pavydžiui, kai tave sulaužo, ar po truputėlį?"

"Tai nenutinka iš karto", pasakė Lieknasis Arklys. "Tu tampi tikru po truputį. Tam reikia daug laiko. Štai kodėl tai nenutinka tiems, kurie lengvai dūžta, ar kurie turi aštrius kampus, arba kuriuos reikia atsargiai saugoti. Tiesa pasakius, iki kol tu tampi tikru, dauguma tavo plaukų būna "numylėti" ir tavo kailiukas būna gerokai apsitrynęs, o ir akys dažnai būna iškritusios, pats atrodai išties apdriskęs. Bet šie dalykai tampa visiškai nebesvarbūs, nes kai tu tampi tikras, tu nebegali būti negražus, nebent tiems, kurie nesupranta."

"Tikriausiai tu esi tikras?" pasakė Triušis. Ir tada jis pagalvojo, kad geriau to būtų nepasakęs, nors Lieknasis Arklys tik nusišypsojo. "Kai kas padarė mane tikru", jis atsakė. "Taip nutiko prieš daug daug metų, bet kai tu kartą tampi tikru, tu nebegali vėl pavirsti netikru. Tai trunka visada."

pagal Margery Williams

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >