Parduotuve Planuok Pati

Kaip pasidaryti milžiniškų gėlių sieną kuo pigiau

Kaip pasidaryti milžiniškų gėlių sieną kuo pigiau pav.#4484 Kaip pasidaryti milžiniškų gėlių sieną kuo pigiau pav.#4485 Kaip pasidaryti milžiniškų gėlių sieną kuo pigiau pav.#4486 Kaip pasidaryti milžiniškų gėlių sieną kuo pigiau pav.#4487 Kaip pasidaryti milžiniškų gėlių sieną kuo pigiau pav.#4488 Kaip pasidaryti milžiniškų gėlių sieną kuo pigiau pav.#4489 Kaip pasidaryti milžiniškų gėlių sieną kuo pigiau pav.#4490 Kaip pasidaryti milžiniškų gėlių sieną kuo pigiau pav.#4491 Kaip pasidaryti milžiniškų gėlių sieną kuo pigiau pav.#4492 Kaip pasidaryti milžiniškų gėlių sieną kuo pigiau pav.#4493 Kaip pasidaryti milžiniškų gėlių sieną kuo pigiau pav.#4494 Kaip pasidaryti milžiniškų gėlių sieną kuo pigiau pav.#4495 Kaip pasidaryti milžiniškų gėlių sieną kuo pigiau pav.#4496 Kaip pasidaryti milžiniškų gėlių sieną kuo pigiau pav.#4497 Kaip pasidaryti milžiniškų gėlių sieną kuo pigiau pav.#4498 Kaip pasidaryti milžiniškų gėlių sieną kuo pigiau pav.#4499 Kaip pasidaryti milžiniškų gėlių sieną kuo pigiau pav.#4500 Kaip pasidaryti milžiniškų gėlių sieną kuo pigiau pav.#4501 Kaip pasidaryti milžiniškų gėlių sieną kuo pigiau pav.#4502 Kaip pasidaryti milžiniškų gėlių sieną kuo pigiau pav.#4503 Kaip pasidaryti milžiniškų gėlių sieną kuo pigiau pav.#4504 Kaip pasidaryti milžiniškų gėlių sieną kuo pigiau pav.#4505

Jums reikės paprasčiausio popieriaus spausdinimui, bet jo reikės DAUG. Taip pat karštų klijų. Kiekvienos gėlės pagrindui pageidautina turėti vienkartinių popierinių lėkštučių, bet galima ir naudoti iš popieriaus iškirptus apskritimus.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Išsikirpkite žiedlapius. Jų reikės išties daug. Kirpkite sudėjusi iš karto kelis lapus, kad būtų greičiau. Nepergyvenkite, jei žiedlapiai nėra tobulai lygūs, tai visai nesvarbu bendram geram vaizdui. Kirpkite keleto dydžių po truputį didėjančius žiedlapius (trijų - keturių skirtingų dydžių lapelių užteks).

Kai iškirpote žiedlapius, jų viršų paraitykite. Galite naudoti karštų klijų lazdelę arba pieštuką. Vėlgi raitykite kelis žiedlapius iš karto.

Žiedlapių apačią užlenkite, kaip parodyta paveikslėlyje ir įkirpkite.

Kai žiedlapiai paruošti, pasidarykite pagrindą gėlei. Galite naudoti iš popieriaus iškirptą apskritimą arba vienkartines popierines lėkštutes (šios bus tvirtesnės ir bus lengviau daryti gėlę). Klijuokite didžiausius žiedlapius taip, kad jie šiek tiek uždengtų vienas kitą. Kuo labiau persidengs žiedlapiai, tuo statesni bus lapeliai. Jei planuojate gėlę klijuoti ant sienos, pirmų poros žiedlapių vainikų lapus tose vietose kur liečiasi du gretimi lapeliai, suklijuokite, kad gėlė neatrodytų "nuvytusi" ir lapeliai stovėtų gražiai stačiai. Toliau klijuojant lapelius, vainikus darykite vis arčiau centro, kad susidarytų įspūdis, jog lapeliai link centro mažesni.

Viduriukui padaryti paimkite mažiausius žiedlapius. Vieną jų susukite. Suklijuokite klijais, kad laikytųsi. Priklijuokite kitus kelis žiedlapius sukdama ant viduriuko (kaip parodyta paveikslėlyje). Nukirpkite viduriuko galą, gerai užtepkite jį klijais ir priklijuokite prie likusio žiedo. Palaikykite ir palaukite, kol klijai visiškai išdžiūs.

Jei planuojate gėlę kabinti, blogojoje jos pusėje priklijuokite karštais klijais virvelę.

Darant gėlių sieną, gėles pasistenkite padaryti kuo įvairesnes. Tam tiesiog vieno žiedo žiedlapius paraitykite į vieną pusę, kito žiedo - į kitą. Vienas gėles darykite "pilnesnes" ir dėkite daugiau žiedlapių, kitoms jų dėkite mažiau. Darykite išties dideles gėles - taip bus mažiau darbo (vienam žiedlapiui naudokite visą vieną lapą).

Galimi lapelių formų pavyzdžiai pirmuose trijuose paveikslėliuose. Jie sunumeruoti ir atitinka konkrečias gėles ant sienos (paskutiniuose paveikslėliuose). Siena formuojama ant putplasčio lakštų. Didesnei sienai gali tekti jungti kelis lakštus. Tokiu atveju jų kraštus reikia suklijuoti ir siūles sutvirtinti dar užklijuojant medinius pagaliukus, medinius iešmelius ar kažką panašaus. Tada išsidėliokite pagamintas gėles. Komponuokite jas keisdama vietą, kol galutinis rezultatas bus jums patinkantis. Plokščias gėles (labai išsiskleidusias) galite pakelti, kad vizualiai tiktų į bendrą kompoziciją, po apačia paklijavusi putplasčio gabalėlį.

Gėles priklijuokite tiesiai prie putplasčio karštais klijais. Tarpelius tarp gėlių, kad nesimatytų putplastis, užpildykite suglamžytais servetėlių gniužulėliais ar iš servetėlių padarytais mini Pom Pomsais. 

Čia galite pasižiūrėti keletą video, kaip daryti popierines gėles.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >