Parduotuve Planuok Pati

Kaip perkelti paveiksliuką ant stiklo

Kaip perkelti paveiksliuką ant stiklo pav.#4732 Kaip perkelti paveiksliuką ant stiklo pav.#4733 Kaip perkelti paveiksliuką ant stiklo pav.#4734 Kaip perkelti paveiksliuką ant stiklo pav.#4735 Kaip perkelti paveiksliuką ant stiklo pav.#4736 Kaip perkelti paveiksliuką ant stiklo pav.#4737 Kaip perkelti paveiksliuką ant stiklo pav.#4738 Kaip perkelti paveiksliuką ant stiklo pav.#4739 Kaip perkelti paveiksliuką ant stiklo pav.#4740 Kaip perkelti paveiksliuką ant stiklo pav.#4741

Jums reikės:

  • stiklainukų ar kitų stiklinių indų, ant kurių norite perkelti paveikslėlį;
  • atspausdinto paveiksliuko. Paveiksliukas turi būti arba atspausdintas lazeriniu spausdintuvu arba kopijuotas. Rašaliniu spausdintuvu spausdintas paveiksliukas netinka.
  • permatomos lipnios plėvelės;
  • Mod Podge, tokio, kuris tinka stikliniams paviršiams;
  • teptuko;
  • dubenėlio su šiltu vandeniu.

Užklijuokite lipnią juostelę virš paveikslėlių. Klijuokite atsargiai, kad dailiai priliptų, be susiraukšlėjimų ar burbuliukų. Apkirpkite paveiksliukus kuo arčiau krašto. Pamerkite į šiltą vandenį pusvalandžiui. Nutrinkite išmirkusį popierių pirštu, kol matysis skaidrus paviršius. Priklijuokite prie stiklo. Prieš klijuodama atidžiai nusitaikykite, nes paskui bus sunku padėtį pataisyti, kadangi lipni juostelė vis dar lips. Švelniai išlyginkite paveiksliuką pirštais, kad neliktų jokio vandens, oro burbuliukų ar raukšlelių tarp piešinuko ir stiklo. Užtepkite Mod Podge sluoksnį ant piešinuko ir stiklo. Leiskite išdžiūti. Jei lipni juostelė šiek tiek matosi ir nėra visiškai skaidri, kitą kartą naudokite kitos firmos lipnią juostelę.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >