Parduotuve Planuok Pati

Kalėdinės eglutės iš servetėlių

Kalėdinės eglutės iš servetėlių pav.#5670 Kalėdinės eglutės iš servetėlių pav.#5671 Kalėdinės eglutės iš servetėlių pav.#5672 Kalėdinės eglutės iš servetėlių pav.#5673 Kalėdinės eglutės iš servetėlių pav.#5674 Kalėdinės eglutės iš servetėlių pav.#5675 Kalėdinės eglutės iš servetėlių pav.#5676

Štai kokią mielą, elegantišką ir išties paprastą pasigaminti dekoraciją siūlome jūsų langui. Jums reikės ažūrinių popierinių servetėlių (būtų gerai skirtingo dydžio). Jei jų neturite, iškarpykite ir panaudokite snaiges. Koteliams naudosime medinius iešmelius. Taip pat reikės pagrindo eglutėms įsmeigti. Tam tinka tiek jūros puta, tiek ir oazė, naudojama floristikoje, tiesiog paslėpkite ją po vatos sluoksniu. Eglutės sijonėliams sutvirtinti reikės karoliukų, tačiau jei jų neturite, tiesiog stipriau priklijuokite karštais klijais, kad ant jų laikytųsi ir nesmuktų sijonėlis.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Darbo eiga pavaizduota paveikslėliuose. Servetėles įkerpam iki centro. Iš jų formuojam kūgius, o pastaruosius maunam ant iešmelio tokia tvarka: didžiausias apačioje (maunamas pirmas), link viršūnės vis mažėjantys sijonėliai. Kad eglutės vainikas liktų savo vietoje, tvirtinti reiktų karoliuku arba toje vietoje iš pradžių padaryti gumulą su karštais klijais, o tada užmauti servetėlę, kad ši atsiremtų į gumuliuką.

Eglutes susmaigstykite į pagrindą ir šį dekoruokite vatos gabalėliais, bilzgučiu. Galite ir figūrėlių pastatyti.

Sėkmės ir kūrybinio įkvėpimo!

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >