Parduotuve Planuok Pati

Keramikos užsiėmimas Jūsų šventei

Kontaktai

Tel.: 860057124
E-mail: [email protected]
Svetainė: http://www.keramikaak.lt/
Facebook: https://www.facebook.com/keramikaak.lt
Miestas: Kaunas

Siūlo

 
Keramikos užsiėmimas Jūsų šventei pav.#4127 Keramikos užsiėmimas Jūsų šventei pav.#4128 Keramikos užsiėmimas Jūsų šventei pav.#4129 Keramikos užsiėmimas Jūsų šventei pav.#4130 Keramikos užsiėmimas Jūsų šventei pav.#4131 Keramikos užsiėmimas Jūsų šventei pav.#4132 Keramikos užsiėmimas Jūsų šventei pav.#4133 Keramikos užsiėmimas Jūsų šventei pav.#4135

Ruošiatės šventei ir trūksta idėjų, kaip ją paversti ypatinga? Keramikos Dienos Centras AK - tai vieta Jūsų mergvakariui, gimtadieniui, kolektyvo susibūrimui ar kitai ypatingai progai. Profesionali keramikė, dailės pedagogė, Keramikos Dienos Centro AK įkūrėja Kristina Alšauskienė Jūsų grupę išmokys keramikos amato paslapčių, padės susikurti vienetinius originalius rankų darbo kūrinius sau arba dovaną artimajam. Keramikos Dienos Centre AK organizuojami teminiai lipdymai, edukacinės programos vaikams ir suaugusiems. Galite išsirinkti šventės temą (daugiau informacijos apie temas rasite nurodytais kontaktais) ir gerai leisdami laiką su vadovės pagalba išpildyti savo sumanymus. Prie puodelio arbatos, su pasišnekėjimais ir šypsenomis Jus kviečia pasidžiaugti savo sukurtu rezultatu ir pasivaišinti atsineštomis vaišėmis. Taip pat čia galima išsirinkti arba užsisakyti pagaminimui originalių rankų darbo keramikos gaminių.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Kaip yra pasakęs Antuano de Sent-Egziuperi:  "Išlaisvink žmogų, ir jis pradės kurti". Tad raskite laiko atsipalaidavimui, kūrybai ir pasibuvimui šaunioje kompanijoje! Juk rankų darbo dovanos pačios mieliausios, o jei dovaną susikursi pati – ji bus dvigubai mielesnė!

  • Renginys vyks jaukioje keramikos studijoje, įsikūrusioje Kaune, V. Putvinskio g. 42. 
  • Renginio trukmė 2 - 3 val.
  • Į kainą įskaičiuota: molis lipdymui, darbui reikalingos priemonės, dirbinių degimas ir glazūravimas. Visi darbeliai bus išdžiovinti, išdegti ir atiduoti kūrėjoms po 2 sav.)
 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >