Parduotuve Planuok Pati

Knygutės (albumo) aplenkimas

Knygutės (albumo) aplenkimas pav.#1466 Knygutės (albumo) aplenkimas pav.#1467 Knygutės (albumo) aplenkimas pav.#1468 Knygutės (albumo) aplenkimas pav.#1469 Knygutės (albumo) aplenkimas pav.#1470 Knygutės (albumo) aplenkimas pav.#1471 Knygutės (albumo) aplenkimas pav.#1472 Knygutės (albumo) aplenkimas pav.#1473 Knygutės (albumo) aplenkimas pav.#1474 Knygutės (albumo) aplenkimas pav.#1475 Knygutės (albumo) aplenkimas pav.#1476 Knygutės (albumo) aplenkimas pav.#1477

Ruošiatės vestuvėms ir norite originalaus albumo, palinkėjimų knygos, receptų knygos, užrašinės, o gal reikia gražios knygutės krikštynoms ar kitai šventei? Pasidarykite ją pati. Knygutės aplenkimo paslaptimis pasidalino ir mielai sutiko mus pamokyti Garbanėlės darbeliai. Pasidairykite po jos Facebook albumus, tikrai rasite daug mielų rankdarbių bei pasisemsite idėjų. Taigi, jums reikės:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

  • klijų (labai gerai tinka lipalas),
  • aštraus peilio,
  • teptuko,
  • knygutės ar albumo,
  • medžiagos aplenkimui.

Aštriu peiliu atskirkite knygutę nuo viršelio, kaip parodyta paveikslėlyje. Ant viršelio teptuku lygiai užtepkite klijus. Klijuokite medžiagą. Iš pradžių priklijuokite ant viršelio, o tik paskui užlenkite ir priklijuokite kraštus. Vėl užtepkite klijų ir priklijuokite knygutę. Dabar belieka savo darbelį gerai prispausti kitomis knygomis ir laukti, kol klijai išdžius.

Gražių akimirkų ir prisiminimų, įamžintų knygutėje!

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >