Parduotuve Planuok Pati

Krištolinis ažūras

Krištolinis ažūras pav.#2545 Krištolinis ažūras pav.#2546 Krištolinis ažūras pav.#2547 Krištolinis ažūras pav.#2548 Krištolinis ažūras pav.#2549 Krištolinis ažūras pav.#2550 Krištolinis ažūras pav.#2551 Krištolinis ažūras pav.#2552 Krištolinis ažūras pav.#2553 Krištolinis ažūras pav.#2554 Krištolinis ažūras pav.#2555

Štai tokiais krištolinio ažūro raštais galite dekoruoti vestuvines taures ar vazeles, kuriomis papuošite šventės stalą. Jums reikės:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

  • Kristalinės modeliavimo pastos (pavyzdžiui, firmos Maimeri);
  • tamsesnio kontūro tapybai ant stiklo;
  • nuriebalintojo (tinka spiritas, acetonas, nagų lako valiklis, indų ploviklis);
  • servetėlių;
  • bambukinės lazdelės.

Sugalvokite, kokį raštą tapysite. Pasiruoškite indą, jo paviršių nuvalydama nuo bet kokių riebalų. Tam tiks spiritas, acetonas, nagų lako valiklis, indų ploviklis. Jei nepasitikite savo meniniais sugebėjimais, norimą raštą atsispausdinkite ir priklijuokite vidinėje dekoruojamo indo pusėje taip, kad persišviestų kontūrai. Kai kontūrai jau išpiešti, pasiimkite kristalinę pastą ir bambukine lazdele ja tepkite piešinėlio vidų. Tai ypač kruopštus ir kantrybės reikalaujantis darbas, taigi neskubėkite. Vos paėmusi pastos, indelį iš karto sandariai uždarykite, kad ji neišdžiūtų. Kuo lėčiau piešite, tuo gražiau ir tiksliau gausis Wink. Iš pradžių pasta bus balta, bet kai išdžius, taps permatoma. Jei norite spalvotos dekoracijos, kristalinei pastai išdžiūvus padenkite piešinį vitražiniais dažais.

Šaltinis: livemaster.ru

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >