Parduotuve Planuok Pati

Makrame pamoka "Su plunksnomis"

Makrame pamoka Makrame pamoka Makrame pamoka Makrame pamoka Makrame pamoka Makrame pamoka Makrame pamoka Makrame pamoka Makrame pamoka Makrame pamoka Makrame pamoka Makrame pamoka Makrame pamoka Makrame pamoka Makrame pamoka Makrame pamoka Makrame pamoka Makrame pamoka Makrame pamoka Makrame pamoka Makrame pamoka Makrame pamoka Makrame pamoka Makrame pamoka Makrame pamoka Makrame pamoka Makrame pamoka Makrame pamoka Makrame pamoka Makrame pamoka

Štai kokio grožio gamyba su mumis pasidalino Ingos Manufaktūra.Aksesuarai. Ačiū jai už tokią detalią pamokėlę. Būtinai apsilankykite Ingos facebook puslapyje pasižiūrėti, ką dar galima pagaminti iš karoliukų, o galbūt susigundysite ir įsigyti dailų papuošalą Wink. Taigi, Jums reikės:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

  • Metalinių detalių auskariukams (jų galite įsigyti karoliukais prekiaujančiose parduotuvėse),
  • įvairių karoliukų,
  • plunksnelių,
  • poliamidinės virvutės.

Na o dabar, žingsnis po žingsnio, gaminsim auskariukus. 

Pirmas žingsnis. Virvutė sukarpoma – reikalingi 6 vnt po 60 cm. Virvutės galus rekomenduojama apdeginti, kad neišsiardytų pynimas. Kilpiniu mazgu uždedame virvutę ant žiedelio (žiūrėkite trečią paveikslėlį). Tą patį atliekame su visomis šešiomis virvutėmis (ketvirtas paveikslėlis).

Antras žingsnis. Gautus virvučių galus padaliname į dvi grupes po lygiai. Vienos grupės kraštinę virvutę dedame horizontaliai ant penkių likusių ir kiekvieną horizontaliu mazgu priveržiame ir pritraukiame mazgą kiek galima arčiau žiedelio (penktas paveikslėlis). Tą patį atliekame ir su kitos grupės virvutėmis (šeštas paveikslėlis).

Trečias žingnis. Centrines dvi virvutes tokiu pat mazgu surišame (septintas paveikslėlis).

Ketvirtas žingsnis. Suformuojame po antrą grupę mazgų iš abiejų pusių (aštuntas paveikslėlis).

Penktas žingsnis. Ant 1-os ir 3-ios virvutės, skaičiuojant nuo kraštų, užveriame po karoliuką ir nurišame po trečią mazgų eilę (devintas ir dešimtas paveikslėliai).

Šeštas žingsnis. Pirmąja virvute nuo krašto ant antros virvutės užrišamas kilpinis mazgas. Tą patį atliekame ir kitoje pusėje (vienuoliktas paveikslėlis). 

Septintas žingsnis. Suveriame karoliukus ant abiejų virvučių paskirstant juos proporcingai ir vienodai abiejuose būsimo auskaro pusėse. Karoliukų grupes atskiriame kilpiniais mazgais (dvyliktas paveikslėlis).

Aštuntas žingsnis. Ant centrinių dviejų virvučių užveriame stambiausią karoliuką ir ant ketvirtų virvučių (skaičiuojant nuo krašto) suveriame smulkius karoliukus (tryliktas paveikslėlis).

Devintas žingsnis. Centrines virvutes išskiriame į priešingas puses ir ant jų horizontaliais mazgais priveržiame iš eilės nuo vidurio einančias virvutes (keturioliktas - šešioliktas paveiksliukai).
 
Dešimtas žingsnis. Ant 1-os ir 3-ios virvutės, skaičiuojant nuo kraštų, užveriame po karoliuką ir nurišame dar po vieną eilę horizontalių mazgų iš abiejų pusių (septynioliktas ir aštuonioliktas paveiksliukai).
 
Vienuoliktas žingsnis. Dar viena mazgų eilė baigiama karoliuku ir paprastu mazgeliu iš abiejų pusių (devynioliktas paveiksliukas).

Dvyliktas žingsnis. Kita eilė mazgų taip pat baigiama karoliukais, bet horizontalios virvutės galas pritvirtinamas kitoje mazgų eilėje (dvidešimtas ir dvidešimt pirmas paveiksliukai).
 
Tryliktas žingsnis. Ant vidurinių virvučių vėl užveriame vidutinio dydžio karoliuką ir ant kraštinių virvučių, centro link, formuojami horizontalūs mazgai (dvidešimt antras ir dvidešimt trečias paveiksliukai).

Keturioliktas žingsnis. Nurišame dar po vieną eilę (dvidešimt ketvirtas ir dvidešimt penktas paveiksliukai).
 
Penkioliktas žingnis. Ant virvušių suveriame karoliukus ir užmezgame mazgelius (dvidešimt šeštas paveiksliukas).

Šešioliktas žingsnis. Virvutes, kurios buvo su paprastais mazgeliais, nukerpame ir galiukus apdeginame, kad neišsiardytų. Tą patį atliekame su nebereikalingais virvučių galais (dvidešimt septintas paveiksliukas).

Septynioliktas žingsnis. Prie likusių dviejų virvučių pritvirtiname plunksnas. Nuo metalinių detalių replėmis nukerpame auseles (dvidešimt aštuntas ir dvidešimt devintas paveiksliukai).
 
Aštuonioliktas žingsnis. Ant virvučių, prie kurių pritvirtintos plunksnos, suveriame karoliukus ir, užmezgus mazgelius, nukerpame ir apdeginame galus (trisdešimtas paveiksliukas).


 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >