Parduotuve Planuok Pati

Meilės simfonija bei kitos jaunųjų išlydėjimo miegoti idėjos

Meilės simfonija bei kitos jaunųjų išlydėjimo miegoti idėjos pav.#1263 Meilės simfonija bei kitos jaunųjų išlydėjimo miegoti idėjos pav.#1264 Meilės simfonija bei kitos jaunųjų išlydėjimo miegoti idėjos pav.#1265 Meilės simfonija bei kitos jaunųjų išlydėjimo miegoti idėjos pav.#1266 Meilės simfonija bei kitos jaunųjų išlydėjimo miegoti idėjos pav.#1267 Meilės simfonija bei kitos jaunųjų išlydėjimo miegoti idėjos pav.#1268 Meilės simfonija bei kitos jaunųjų išlydėjimo miegoti idėjos pav.#1269 Meilės simfonija bei kitos jaunųjų išlydėjimo miegoti idėjos pav.#1270 Meilės simfonija bei kitos jaunųjų išlydėjimo miegoti idėjos pav.#1271

Jei skaitėte forumus, tikriausiai esate girdėjusi apie Meilės Simfoniją. Tai kamasutros pozos, išpieštos ant paklodės ar pagalvėlės, natų forma. Tokią dovanėlę galite paruošti savo jauniesiems:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Tradicinė meilės simfonija - jei ją planuojate daryti pati, pasirūpinkite markeriu, kuris nenusiplauna. Pozas galite išpiešti ant baltos paklodės arba pagalvėlės, arba rankšluosčio. Įteikite jauniesiems kaip instrukcijas, ką veikti pirmąją vestuvių naktį ir kokias "dainas" dainuoti.

Kamasutra - laikrodis - padarykite jį pati. Iš storo popieriaus (kartono) iškirpkite laikrodžio pagrindą. Tai gali būti apskritimas arba žadintuvo forma. Išsikirpkite atitinkamo dydžio minutinę ir valandinę rodykles. Atsispausdinkite ir iškirpkite dvylika skirtingų kamasutros pozų (galite pasinaudoti mūsų siūlomomis sausainiukų pozomis). Dabar belieka viską suklijuoti ir prisegti laikrodžio rodykles. Įteikite tokią dovanėlę jauniesiems, kad žinotų, ką kurią valandą veikti.

Kamasutra ruletė - padarykite ruletę, kad jaunieji galėtų "išsukti" kokią pozą naudoti meilės žaidimams. Tiesiog paimkite nenaudojamą saldainių dėžę, į jos vidų įklijuokite apskritimą, suskirstytą zonomis (tam panaudokite spalvotą popierių), priklijuokite pozas. Kai pagrindas paruoštas, belieka įkalti vinukus aplink apskritimą (už kurių užsikabintų sukama ruletė), o vidury prisegti juostelę/ruletės rodyklę.

Kamasutra kalendorius - paruoškite medaus mėnesio kalendorių, tiesiog pagal atitinkamą mėnesį suklijuokite dienas ir pozas.

Kamasutra paklodė - ant paklodės išpieškite dviejų spalvų pėdas, rankas ir sėdynes. Galite į dažus padažyti savo ir mažesnes, pavyzdžiui, vaiko pėdas ir rankas bei pridėlioti tokių antspaudų. Įteikdama tokią dovanėlę pasakykite, kad tai pagalbininkas pirmai nakčiai.

Meilės simfoniją galite pristatyti taip:

Mielieji, du maži paukšteliai mums vieną labai ypatingą melodiją, tiesa pasakius, visą meilės simfoniją kaip įrodymą to, ką matė ir girdėjo, surašė. Štai jų surašytos natos (parodoma meilės simfonija). Natas atiduodame jų teisėtiems šeimininkams. Na o su paukšteliais ką daryti, su piršliu nežinome. Negražu, kad slapta svetimų dainų klausėsi, dar negražiau, kad paskui skundė mums, piršliams. Tad atsinešėm mes tuos paukštelius ir atiduodame jūsų teismui.

Parodomi svečiams sausainėliai paukštelių formos. Visi vaišnami.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >